Uyarı: tarayıcınız güncel olmayabilir
Bu sitedeki özellikleri en iyi şekilde kullanmak için tarayıcınızı güncelleyin

Çevresel koruma ve etkin enerji yönetiminin yanı sıra kalite, sağlık ve işyerinde güvenlik Bonfiglioli’de bizim için esastır. Bu esas, özellikle sosyal, çevresel ve enerji sürdürülebilirliği temel konularına ilişkin olarak Grubumuza ait temel ilkeler ve değerlere uygundur. Bu nedenle, ekibimiz, malzemeler ve tedarikçilere ilişkin tasarım, seçim ve satın alma sürecinden ömrünü tamamlayan aşamaların yönetimine ve sürdürülebilir işyerleri oluşturulmasına kadar üretim zincirinde önemli rol oynayan tüm işletmeyere saygı duyulan değer zincirimizin tamamı boyunca söz konusu unsurları sürekli olarak iyileştirmeyi taahhüt etmektedir.

Ürünlerimiz 7 uluslararası sertifikasyon kapsamına girerken, Bonfiglioli yönetim sistemleri ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, ISO 50001: 2018 ve ISO 45001: 2018 sertifikalıdır. Sorumluluk, mükemmellik ve sürekli iyileştirme, bizi müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin tercih edilen ortağı haline getiren temel unsurlardır.

Kalite

Bonfiglioli kendisini en yüksek iş ahlakı ve kalite standartlarına ulaşmaya adamıştır. Bu standartlar Bonfiglioli Kalite Yönetim Sistemi'nde belgelendirilmiştir.

Ürünlerimiz, müşterilerimiz için değer oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Sektörde kalite açısından bir ölçüt oluşturan etkili tasarım ve üretim ile ürün ve hizmet tedarikine yönelik canla başla çalışmaktayız.

Tanımlı prosedür ve talimatlara dayanan Bonfiglioli Kalite Yönetim Sistemi, sadece ürün ve proseslerimizin süregelen kalitesini korumak için değil, aynı zamanda sürekli gelişim sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Bonfiglioli ayrıca müşteri odağını ana hedef olarak belirleyen bir Kalite Politikası uygulamaktadır. Kalite Politikası kuruluşun her düzeyinde amaç ve hedef belirlemek ve bunları uygulamak için kullanılmaktadır. Bu hedeflere ulaşma derecesi, uygun performans göstergeleriyle düzenli olarak ölçülmektedir.

Sağlık ve Güvenlik: Sürdürebilirlik güvenlikle başlar

Kaza ve yaralanmaların önlenmesi, şirketimizin sürdürülebilir stratejisine ait önemli bir unsur ve tüm süreçlerimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Başarılı risk yönetimi çalışanlarımızın ve varlıklarımızın korunması, dolayısıyla güçlenmeye katkıda bulunması açısından son derece önemlidir. 

Çevre: Geleceği inşa etmek için şu ana saygı duyun

onfiglioli'de, daha iyi bir gelecek için şu ana saygı duymanın ve çevre koruma politikalarının benimsenmesinin gerekli olduğuna inanmaktayız.

Şirketimiz, mevcut çevre düzenlemelerine karşı sorumluluk faaliyetlerini ve bu düzenlemeleri uygulamak, kirliliği önlemek, doğal kaynaklarımızı korumak üzere gerekli tüm önlemlerin alınmasına yönelik faaliyetlerini yürütmek için canla başla çalışmaktadır. Yenilikçi enerji üretimi ve çalışma yöntemleri sunan ürünler geliştirerek müşterilerimizin daha sürdürülebilir dünya için katkıda bulunmasına yardımcı olmaktayız.

Bu felsefe, en katı uluslararası kalite ve sürdürülebilirlik standartlarına uygun olarak yaptığımız her şeye uygulanmaktadır.

TÜV CERTIFICATION, GUARANTEEING THE BEST TO OUR CUSTOMERS  

In 2019, Bonfiglioli decided to move a step forward alongside its 65 BEST distributors with a unique worldwide certification.   

The certification is delivered by the TÜV Italia, and guarantees the same high level of service everywhere in the world to all Bonfiglioli customers, when they are visiting a BEST-certified distributor. The products and services they are supplying perfectly match Bonfiglioli's quality, environment, security and ethical requirements. 

Auditing - carried out by the TÜV Italia - is based on measurable and repeatable indicators that allow an accurate evaluation of the competence and quality of each candidate.  

Bize ulaşın YUKARI
Uyarı :
siteyi çalıştırmak için tarayıcınızda javascript'i etkinleştirmeniz gerekir