Uyarı: tarayıcınız güncel olmayabilir
Bu sitedeki özellikleri en iyi şekilde kullanmak için tarayıcınızı güncelleyin
Hint toplumuna yönelik somut bir yardım

Hint toplumuna yönelik somut bir yardım

Daha sağlıklı ve daha iyi bir toplum için çalışmak
Tüm haberleri görüntüle

COVID-19 krizine karşı mücadelede yerel toplulukları destekleme taahhüdü çerçevesinde Bonfiglioli, Chennai ve Pune'deki devlet hastanelerine tıbbi ekipman ve temel ihtiyaç maddeleri katkısında bulundu.

Bonfiglioli Hindistan'ın üst düzey yöneticileri, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Bay G.A. Balaji ve İnsan Sermayesi Başkan Yardımcısı Bay Suresh Babu, kısa süre önce Tamil Nadu'nun saygıdeğer Başbakanı Bay MK Stalin ile bir araya geldi ve ona şirketin yetkilileriyle özel eyalet hükümetleri arasında süregelen istişareler hakkında bilgi verdi.  

Katkılar arasında Kanchipuram Bölgesi - Tamil Nadu ve Pune Bölgesi - Maharashtra'daki devlet hastanelerine yönelik ekipman ve temel ihtiyaçları, topluluk düzeyindeki tıbbi ve aşı kamplarına mali destek ve sağlık çalışanları için COVID-19 kitleri yer aldı.

Bonfiglioli Hindistan Ülke Müdürü Bay Kennady V. Kaippally, COVID-19 yardımı hakkında yorum yaptı: "Bonfiglioli Group, bu zor zamanlarda Hindistan halkının ve hükümetinin yanındadır. Ülkenin pandemiden daha hızlı çıkmasına yardımcı olmak için mümkün olan her şekilde katkılarımızı sürdüreceğiz. Genel Merkezdeki grup liderliği, yerel toplumun ve çevrenin gerçek ihtiyaçlarını karşılayan Hindistan KSS projelerine kendini adamıştır. Ülkemizin en kısa zamanda krizden daha güçlü ve galip çıkacağından eminiz”. 

Bonfiglioli, Tamil Nadu'da bulunan Kancheepuram devlet hastanesine, hastane sınıfı oksijen ve dolum tüpleri, termal tarayıcılar, oksimetreler, tıbbi görüntüleme sistemleri, gelişmiş teşhis ekipmanları, şilte ve yastıklı tıbbi karyolalar ve RO sistemleri üretmek için yerinde ithal O2 üretim ve dolum tesisleri bağışladı.

Pune'da şirket, şehirde kurulmakta olan "jumbo" COVID-19 hastanesine tıbbi ekipman ve gerekli malzemeleri bağışladı. Devlet yetkililerine danışılarak yapılan katkılar, mobil tuvaletler/banyo üniteleri, Oksijen Tüpleri, video laringoskoplar, defibrilatörler ve diğer temel malzemeleri içeriyordu. Ayrıca topluluk düzeyindeki tıp ve aşı kamplarına finansal destek sağlamanın yanı sıra ön saflardaki çalışanlar için COVID-19 kitleri dağıttı.

Bize ulaşın YUKARI
Uyarı :
siteyi çalıştırmak için tarayıcınızda javascript'i etkinleştirmeniz gerekir