Uyarı: tarayıcınız güncel olmayabilir
Bu sitedeki özellikleri en iyi şekilde kullanmak için tarayıcınızı güncelleyin

We Engineer Dreams

Yeni kazancımızın bizim için bir çift anlamı var. Bir taraftan, profesyonel hayallerini gerçeğe dönüştürerek yeteneklerimiz için kişiselleştirilmiş kariyer yolları yaratmak için her gün çalışıyoruz. Öte yandan, çalışanlarımızın beceri ve deneyimi sayesinde müşterilerimizin hayallerini tasarlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

Biz Mühendisiz Dreams

Bonfiglioli olmak ne demek? Hayal etme yeteneği, Bonfiglioli’yi en başından beri canlandıran ruhtur... Hayallerin Mühendisi olmanın ne anlama geldiğini aşağıdaki bölümlerde öğrenin!

Core Behaviours

Strategic Leadership

 • DECISION MAKING
 • STRATEGIC VISIONING
 • CHANGE MANAGEMENT

Execution

Driving performance

 • RESULT ORIENTATION
 • IMPACT
 • ACCURACY

Empowerment

Enforcing the organization

 • PEOPLE MANAGEMENT
 • COLLABORATION
 • TRANSPARENCY & ETHICS

Innovation

Creating the future

 • OPENNESS
 • INITIATIVE
 • CLIENT ORIENTATION

Çeşitlilik & Dahil etme

Bonfiglioli'de çalışan kadınlar ve erkekler, tüm Grubun başarısının anahtarıdır: onların bilgi, beceri ve yetkinlikleri şirketimizin büyümesinin temelidir. Herkesin yeteneği, tutkusu ve merakı sayesinde inovasyona ve mükemmelliğe katkıda bulunabileceği heveslendirici bir ortamı teşvik ediyoruz. Küresel bir gerçeğiz, çalışanlarımız dünyanın her yerinde faaliyet gösteriyor: %65 EMEA bölgesinde, %30 Asya-Pasifik bölgesinde ve %5 Amerika kıtasında. Şirkette çeşitliliği teşvik eder ve koruruz, Bonfiglioli'de çeşitlilik takdir edilir ve katılım günlük olarak uygulanır. Etik Kurallarımızda cinsiyet, dil, din veya milliyet temelinde her türlü ayrımcılığı açıkça yasaklıyoruz. 

Tanışın Personelimiz ile

Personelimiz bizim en büyük gücümüzdür

Bonfiglioli, kendisini oluşturan bir grup insandır: onların becerileri ve bağlılıkları, başarımızın anahtarıdır. Bonfiglioli Ekibi hakkında daha fazla bilgi edinin: günden güne ve onları her gün başarı hikayemize katkıda bulunmaya iten şey hakkında...

Bizim hikayelerimiz

scroll

Micario Boaretto

BONFIGLIOLI PRODUCTION SYSTEM

Donny Ollek

INTERNAL LOGISTICS SUPERVISOR

Jeanie Phillips

HUMAN CAPITAL MANAGER USA

Ryan Domyan

HEALTH, SAFETY AND ENVIRONMENT SPECIALIST

Bizim Projelerimiz

Evrim ve yenilik bizim DNA'mızda var. Bonfiglioli'de, büyük ve küçük sorunlara akıllı ve yeni çözümler bulmak için temelden değiştirici ve yenilikçi bir yaklaşımla her gün yeni zorluklarda yer alan çok kültürlü, çok disiplinli bir ekiple çalışma fırsatına sahip olacaksınız. İşte üzerinde çalıştığımız ve ilginizi çekebilecek en son projelerden bazıları!

E-ngenious

E-ngenious platformu, yeni bir Küresel Çalışan Deneyimi yaratmak amacıyla İnsan Sermayesi departmanımızın dijitalleştirme sürecinin bir parçasıdır. E-ngenious, yukarıdan aşağıya işbirliğini kolaylaştırarak tüm şirket nüfusunun güçlendirilmesini teşvik ederek dünya çapındaki tüm meslektaşların bağlantıda kalmasını sağlayan dijital bir platformdur.

Çevik

Bonfiglioli, müşterilerin ve iç paydaşların ihtiyaçlarına daha esnek, hızlı ve yenilikçi bir şekilde yanıt vermek için bir Minimum Uygulanabilir Ürün geliştirmek üzere birlikte çalışan çapraz işlevli ekiplerin kurulması yoluyla çevik tasarım metodolojisini birkaç yıldır benimsemiştir.

IoT

Müşterilerimizin makinelerinin üretkenliğini ve verimliliğini optimize etmek için özelleştirilmiş ve kullanıma hazır IIoT çözümleri sunuyoruz.
Uygulama tasarımından sağlık izleme ve veri toplamaya kadar. Ar-Ge ekibi, müşterilere verilere değer katmalarını ve gelişimlerini hızlandırmalarını sağlamak için destek sağlar.

Bizim alanlarımız

Birbirine yakın bağlı kuruluşlar ve üretim tesislerinden oluşan uluslararası bir ağ sayesinde, dünyanın her yerinde ve her zaman aynı yüksek kalite seviyelerini sunabiliyoruz. Bizim organizasyonumuz tüm dünyada 20 ticari şube, 13 üretim tesisi ve 550'nin üzerinde distribütör ile yapılandırılmıştır. Ofislerimizin ve tesislerimizin bulunduğu alanlar, işbirliğine ilham vermek ve teşvik etmek için en yüksek güvenlik ve teknoloji standartlarıyla tasarlanmıştır. Galeride gezinin ve dünyadaki tesislerimizin bazı fotoğraflarını keşfedin
Our Plants
 • Forlì, Italy

  Address

  Via Enrico Mattei, 12 Z.I. Villa Selva
  Forlì (FC) 47100, Italy

  Telephone number

  (+39) 0543 789111 
 • Rovereto, Italy

  Address

  Via Zeni, 8
  Rovereto (TN) 38068, Italy

  Telephone number

  (+39) 0464 443436
 • Calderara di Reno, Italy

  Address

  Via Bazzane, 33/A
  Calderara di Reno (BO) 40012, Italy

  Telephone number

  (+39) 0543 789111
 • Brazil

  Address

  Travessa Cláudio Armando, 171; Bloco 3 São Bernardo do Campo
  São Paulo 09861-730 , Brazil

  Telephone number

  (+55) 11 4344-2322 
 • BTPL Chennai (MWS), India

  Address

  PLOT AC7 - AC11 Sidco Industrial Estate
  Thirumudivakkam - Chennai 600044, India

  Telephone number

  (+91)  8448448649
 • BTPL Mannur (PTS), India

  Address

  Survey No. 528, Perambakkam High Road
  Mannur Village - Sriperumbudur Taluk 602105, India

  Telephone number

  (+91)  8448448649
 • Pune, india

  Address

  Plot No.A-95, Phase IV MIDC Chakan, Village Nighoje
  Pune - Maharashtra 410 501, India

  Telephone number

  (+91)  8448448649
 • BVN, Vietnam

  Address

  Lot C-9D-CN My Phuoc Industrial Park 3
  Ben Cat, Binh Duong Province , Vietnam 

  Telephone number

  (+84) 650 3577411 I11
 • BDS, China

  Address

  No.68 Huilian Road,QingPu Industry Zone,QingPu District, Shanghai, P.R.China  201707

  Telephone number

  ( +86) 21 6700 2000 
 • Bonfiglioli O&K Antriebstechnik, Germany

  Address

  Ruhrallee 8-12
  Hattingen D-45525, Germany

  Telephone number

   (+49) 2324 20501 
 • Vectron, Germany

  Address

  Europark Fichtenhain B6
  Krefeld 47807, Germany

  Telephone number

   (+49) 0 2151 8396 0 
 • Slovakia

  Address

  Robotnícka 2129
  Považská Bystrica 01701, Slovakia

  Telephone number

  (+421) 0 42 430 75 64 
 • USA

  Address

  3541 Hargrave Dr
  Hebron
  KY 41048
  Stati Uniti

  Telephone number

  (+1) 859-334-3333

Employee Journey

Bonfiglioli'ye katılmak, insan sermayesi, mükemmellik, ekip çalışması ve çeşitliliğe saygının ana itici güç olduğu bir organizasyonun parçası olmayı seçmek anlamına gelir.

Onboarding

Her yeni macera, yeni bir gerçekliğin parçası olduğunuzda olduğu gibi, farklı karmaşıklıkları da beraberinde getirmektedir. İnsanların yeni maceralarında kendilerine eşlik edildiğini ve yönlendirildiğini hissetmeleri önemlidir. Bu nedenle organizasyonumuzu ve değerlerimizi anlatmak, bilinir kılmak, ekibe dahil olmalarını kolaylaştırmak amacıyla yeni çalışma arkadaşlarımızın organizasyona dahil edilmesine çok zaman ve enerji ayırıyoruz. İş arkadaşlarıyla tanışabilecekleri, deneyimlerini paylaşabilecekleri, eğlenceli bir şekilde katılabilecekleri ve şirketi deneyimleyebilecekleri, tamamen yeni gelenlere özel, kişiye özel işe başlama etkinlikleri ve günleri düzenliyoruz. Bu bağlam içinde daha iyi yönlendirmek için, yeni gelenin organizasyonu tanıma ve şirkette kendini yönlendirmeye başlama fırsatına sahip olduğu sanal araçları da kullanıyoruz.

Bonfiglioli'de deneyimlerinizi ifade etme fırsatına sahip olacaksınız

Bonfiglioli akademisi

Bonfiglioli'de yetkinliklerin ve profesyonelliğin sürekli gelişmesinin, büyük teknolojik dönüşümlerle ve geleceğin getireceği zorluklarla başa çıkabilmenin anahtarı olduğu kanaatindeyiz.
Kuruluşun zengin yapabilme bilgisini derleyen ve daima güncel kalmak için aynı zamanda yenilikçi teşvikleri getirerek, bunu herkesin kullanımına sunan, kesintisiz beceri geliştirme sistemimiz olan Bonfiglioli Academy işte bunun için doğdu.
Bonfiglioli Academy, herkesi kendi kişisel ve mesleki gelişme yolunda kendi kahramanı haline getiren kendi kendini geliştirmeyi özendirir. Aslında tüm çalışanlarımız, üstlendikleri rollerine özel eğitim kurslarına erişebilmenin yanı sıra, mesleki gereksinimleri ve ilgi alanlarına göre çok sayıda kurs arasından seçim yapma olanağına sahiptir.
Son 4 yılda dünya çapında 180.000 saatin üzerinde eğitim verdik ve saygın Okullar ve Ortaklar ile ortaklıklar kurduk

Kariyer güzergahları

Bonfiglioli, her kişiye potansiyellerini en iyi şekilde ifade etme fırsatı vermek için kişiselleştirilmiş kariyer yolları geliştirir. Bonfiglioli, hem bireysel sorumluluk yelpazesini genişletmeyi ve yarının liderlerini eğitmeyi amaçlayan yönetim planları hem de şirkette bilgi birikimini artırmak ve referans noktaları oluşturmak için yatay planlar sunar.

Uluslararası Hareketlilik

Bonfiglioli, küresel varlığı olan bir şirkettir. Kültürler arası bulaşmanın tüm organizasyonumuz için bir katma değer olduğuna kuvvetli bir şekilde inanıyoruz. Bu nedenle, çalışanlarımızın ve grubumuzun büyümesi için şirket içi hareketliliği teşvik ediyoruz.
 • Uluslararası hareketlilik
 • Kısa süreli uluslararası görevler
 • Uzun vadeli uluslararası görevler

İşe alma Süreci

Bonfiglioli'de çalışmak, inovasyon ve uluslararasılığın gündemde olduğu bir gerçekliğin parçası olmak demektir. Yeni zorluklara katılmaya hazır meraklı ve akıllı insanlar arıyoruz. Seçim sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.
ADAYLIK

Spontan başvuru formunu doldurun, profiliniz Yetenek Kazanımı ekibi tarafından incelenecek ve açık pozisyonlar doğrultusunda 30 gün içinde sizinle iletişime geçilecektir.

İLK GÖRÜŞME

Profiliniz araştırmamıza yanıt verirse, ilk bilişsel görüşme için sizinle iletişime geçeceğiz, size hakkımızda daha fazla bilgi vereceğiz ve kariyer yolunuz hakkında size bazı sorular soracağız.

ASSESSMENT

Sürecin bu aşamasında, pozisyonun kıdemine bağlı olarak oyunlaştırma ve davranış testleri gibi farklı değerlendirme formlarında yer almanızı isteyeceğiz. Bu testlerin sonunda ortaya çıkan profille ilgili geri bildirimimizi alacaksınız.

İKİNCİ GÖRÜŞME

Görüşme sırasında şirketin işletme başkanıyla tanışma fırsatınız olacak. Amaç, rolün gerektirdiği teknik becerilerinizi daha iyi analiz etmektir.

ÜÇÜNCÜ GÖRÜŞME

Bu son görüşme, Bonfiglioli ekibinin bir parçası olma konusundaki motivasyonunuzu artırmayı amaçlar

SEÇİM SONUCU

Sürecin sonunda görüşmelerin sonucu hakkında bilgilendirileceksiniz.

Q & A

CV'mi nasıl gönderebilirim?

CV'nizi aşağıdaki formu kullanarak gönderebilirsiniz.

CV'mi alıp almadığınızı nasıl bilebilirim?

Başvurunuz gönderildikten sonra, belirttiğiniz adrese bir onay e-postası alacaksınız.

Bonfiglioli'deki profesyonel alanlar nelerdir?

Bonfiglioli'nin birkaç profesyonel ailesi vardır, burada daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Neden CV ekleyemiyorum?

Belge boyutunun xxxKB'yi aşmadığını doğrulayın. İzin verilen dosya biçimleri şunlardır: .doc,, .pdf, .docx

Seçim süreci ne kadar sürer?

Seçim süreçlerimiz genellikle 30 ila 60 gün arasında sürmektedir. Yetenek Edinme irtibat kişinizden yine geri bildirim ve güncellemeler alacaksınız.

Genellikle kaç görüşme yapılır? Şahsen mi yoksa web üzerinden mi?

Görüşmeler hem web üzerinden hem de yüz yüze yapılmaktadır. Bu konuya ayrılan bölümde seçme süreci hakkında daha fazla bilgi edinin.

Referans bir muhatap var mı?

Herhangi bir sorunuz için yetenekacquisition@bonfiglioli.com e-posta adresine yazabilirsiniz.

Başvurum için herhangi bir tavsiyeniz var mı?

Bonfiglioli dünyası hakkında daha fazla bilgi edinin, ilgilendiğiniz bir alanı belirleyin ve başvurunuzu gönderin ve neden ekibimizin bir parçası olmak istediğinizi bize bildirin.

CV formatı ile ilgili tercihleriniz var mı?

Hayır, önemli olan mesleki ve eğitim yolunuzun güçlü noktalarının netleşmesi ve ortaya çıkmasıdır.

Vacancies

Hayalleri gerçekleştirmeye hazır mısınız? Değişime açık, akıllı ve yenilikçi bir yaklaşımla her gün yeni zorluklara katılmaya hazır profesyoneller arıyoruz!

 
Tüm açık pozisyonlarımızı keşfedin

Ekibimize katılın

Farklı profesyonel familyalar hakkında daha fazla bilgi edinin ve başvurunuzu gönderin!

Profesyonel familyalar

Ekiplerimizin ne yaptığını ve aradıklarının sizin isteklerinize uygun olup olmadığını öğrenin.

Research & development

Research & development

Üründen, tasarımdan teste, gerekli kalite, maliyet, teslimat ve güvenlik standartlarına dayalı ve müşterilerin ve pazarın ihtiyaçları doğrultusunda mühendislik çözümleri geliştirmekten sorumludur.

Adaylar

Supply Chain

Supply Chain

Hammadde tedarikinden nihai teslimata kadar bir ürünün yaratılması için gerekli olan mal ve hizmet akışlarının etkin yönetimini garanti ederek, son müşterilere verilen hizmet seviyesinin optimizasyonunu garanti etmektedir.

Adaylar

Purchaising

Purchaising

Ulusal ve uluslararası düzeyde satın alma faaliyetlerinin etkin bir şekilde yönetilmesini, piyasaların ve tedarikçilerin izlenmesini sağlar. Sürdürülebilirliği ve karlılığı garanti altına almak için satın alma süreçlerini önerir, geliştirir ve denetler.

Adaylar

Manufacturing Operations

Manufacturing Operations

Şirket kalite ve güvenlik kriterleri doğrultusunda ürün ve çözümlerin oluşturulmasını yönetir ve denetler. Bonfiglioli'nin politikası, üretim stratejisi ve çalışma prosedürleri doğrultusunda sanayileşme, bakım ve süreç iyileştirme hizmetleri sunmaktadır.

Adaylar

Quality, HSE & After Sales

Quality, HSE & After Sales

Satış ve satış sonrası aşamalarda sunulan hizmet düzeyini geliştirmek amacıyla gerek proses gerekse ürün bazında yüksek kalite standartlarına uyumu garanti eder. Hem operasyonel hem de destek süreçlerini planlamak, uygulamak, izlemek ve iyileştirmek için Kalite ve SEÇ alanındaki politikaları tanımlar ve geliştirir, hedeflere ulaşmak için bir araç olarak kalite yönetim sistemini tasarlar ve uygular.  

Adaylar

Satış ve iş geliştirme

Satış ve iş geliştirme

Satış hacimlerini ve ciro hedeflerini yakalamak amacıyla satış stratejilerinin tanımlanmasından ve uygulanmasından sorumludur. Ayrıca, ürünleri kişiye özel hale getirmek ve ürünün teknik gelişimine katkıda bulunmak amacıyla müşterinin gereksinimlerinin analiz edilmesini ve toplanmasını sağlar.

Adaylar

Human Capital

Human Capital

Örgütsel performansı desteklemek için yetenekleri geliştirerek ve büyüme fırsatları yaratarak çalışanların gelişimini destekler.

Adaylar

Marketing & Comunication

Marketing & Comunication

Şirkete değer katmak, iç ve dış itibarını artırmak amacıyla şirket imajına özen gösterir ve teşvik eder. Online ve sosyal ağlarda paylaşılan iletişim kampanyaları ile ürünün tanıtımına destek olur.

Adaylar

Legal & corporate affairs

Legal & corporate affairs

Bonfiglioli'nin yasal çıkarlarını korur ve şirketin politika seçimlerini yasal olarak tercüme eder ve yönetim kararlarının yasal sonuçlarını değerlendirir ve şirketin yasalara uygunluğunu takip eder.

Adaylar

Information Technology & Digital

Information Technology & Digital

Şirket ve müşterileri için yeni değer yaratmak ve aynı zamanda Grup içinde yeni iş modellerinin tanımlanmasını teşvik etmek amacıyla hem süreçlerde hem de ürünlerde dijital teknolojilerin ve çözümlerin uygulanmasını teşvik etmekten sorumludur.

Adaylar

Accounting. Finance & Controlling

Accounting. Finance & Controlling

Grubun tamamı için finans, muhasebe, bütçeleme, hazine, planlama ve kontrol ile ilgili tüm yönlerin doğrudan yönetimi yoluyla küresel düzeyde finansal stratejiler ve politikalar tanımlar ve uygular.

Adaylar

Strategic Planning , merger & acquisition

Strategic Planning , merger & acquisition

Orta-uzun vadeli iş hedeflerini, bunlara ulaşmak için gerekli araçları ve eylemleri gösteren tanımlayarak stratejik planlamayı garanti eder. Grubun iş hedefleri doğrultusunda büyümesini garanti altına almak için diğer şirketlerin birleşme ve/veya devralmalarının yönetimini garanti eder.

Adaylar

Real estate & facility management

Real estate & facility management

Gayrimenkul varlıklarının iş hedefleri doğrultusunda korunması ve değerinin artırılmasının yanı sıra mülklerin kurumsal nüfus için verimli ve işlevsel olmasını sağlamak amacıyla çalışma alanlarını ve kurumsal mülkleri yönetir ve koordine eder.

Adaylar

Üretim operatörü

Üretim operatörü

Üretim operatörü; belirli bir ürün tipinin veya bileşenin üretimi, birleştirilmesi/montajını gerçekleştirir. Çoğunlukla bir üretim hattında aletleri ve makineleri kullanarak veya otomatik tesislerin çalışmasını gözetim altında bulundurarak çalışır

Adaylar
Bize ulaşın YUKARI
Uyarı :
siteyi çalıştırmak için tarayıcınızda javascript'i etkinleştirmeniz gerekir