Uyarı: tarayıcınız güncel olmayabilir
Bu sitedeki özellikleri en iyi şekilde kullanmak için tarayıcınızı güncelleyin

Bonfiglioli
dünyasını keşfedin

Endüstriyel süreçler, otomasyon, mobil ve yenilenebilir enerji uygulamalarında en önemli ihtiyaçları karşılamak üzere redüktörlü motorlar, tahrik sistemleri ve planet redüktörlerin tasarım, üretim ve dağıtımını yapıyoruz. 

Bonfiglioli
BSR

Yeni Bonfiglioli BSR senkronize relüktans motorlarının en önemli özelliği, IE2 sınıfı endüksiyonlu standart motorlarla aynı gövdeyi kullanarak IE4 verimlilik sınıfına ulaşabilmesidir. 
Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

CheerRose
FutureLand

2016 yılında, ikinci bir kızlar için barınma merkezinin temelini atarak CheerFutureLand projesine katkıda bulunduk. ‘Kızlar Evi’ olarak adlandırılan bu merkez dezavantajlı 50 genç kızın birlikte yaşayabileceği, güvenli ve korunaklı bir ortam oluşturmak amacıyla tasarlandı.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Bonfiglioli
Sürekli Değişken Güç Aktarım Sistemi

ECGenius, teleskopik yükleyici uygulamaları ve diğer ekipmanlar için özel tasarlanmış yüksek güçlü, verimli ve uygun fiyatlı, sürekli değişken güç aktarma çözümüdür. 
Daha fazla bilgi edinin
İNSAN KAYNAKLARIMIZ

En güçlü varlığımızın insan kaynağımız olduğuna inanıyoruz.

Pazar Alanlarımız

60 yılı aşkın tecrübesi ve dünya çapında 3.700'den fazla çalışan profesyoneliyle Bonfiglioli, endüstriyel otomasyon, mobil makine ve yenilenebilir enerji sektörlerine yönelik tam ürün yelpazesinde redüktörlü motorlar, tahrik sistemleri, planet redüktörler ve invertörler tasarlayıp üretmekte ve bunların dağıtımını yapmaktadır.

Biz

Küresel Bir Şirketiz

3700
IŞÇİ
22
Şube
250
Distribütör
14
Fabrika
80
Ülke
Kontak bilgisi bul
Bize ulaşın YUKARI
Uyarı :
siteyi çalıştırmak için tarayıcınızda javascript'i etkinleştirmeniz gerekir