Bonfiglioli Hindistan, Pune'daki montaj tesisi çalışmalarının başladığını gururla duyurdu

Dişli kutusu, redüktörlü motor ve tahrik sistemlerinin üretiminde lider olan Bonfiglioli, Hindistan'ın, Pune kentinde bulunan dişli kutusu montaj tesisinde çalışmaların başladığını duyurdu.

Hindistan'daki bu gelişme, şirketin üretim ve montaj tesisleriyle ilgili yaptığı küresel yatırım planının bir parçasıdır. Doğrusu bizler şiddetle fabrikalarımızın müşterilerimize değer kattığı çözümlerin başlangıç noktası olduğuna inanıyoruz.

Bu son model tesis büyümekte olan gıda ve içecek, paketleme, çelik, tıbbi ilaç, tekstil, malzeme işleme, şeker, güç üretimi, kağıt ve su arıtma sektörlerine hitap etmemizi sağlayacaktır ve bu Hindistan ve tüm bölgede müşterilerimize karşı taahhütümüzü vurgulamaktadır. 45.000 fitkare alana sahip tesis çoğunlukla hafif hizmet tipi uygulamalara yönelik dişli kutularının montajını yapacak ve 11 montaj merkezi ve 2.000 mağaza noktası içerecektir, bunların hepsi dünya genelinde Bonfiglioli koşullarıyla uyumlu olarak yüksek kalite ve güvenlik standartlarıyla inşa edilecektir. Beklenen yıllık kapasite, montajı yapılan 150.000 birimdir.

Altmış yılı aşkın tecrübesi ve 2016 yılında 790 M€ ciro kaydıyla Bonfiglioli, dişli kutusu, redüktörlü motor ve tahrik sistemlerinin üretiminde dünya lideridir. 2017 yılında şirket büyümeye ve her zaman bir adım önde olacak yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

#Bonfiglioliindia #manufacturing #bonfiglioliplant #puneindia #gearboxes #gearmotors