Bonfiglioli tarafından üretilen yeni 605WE tekerlekli tahrik serisi

Bonfiglioli tarafından üretilen yeni 605WE tekerlekli tahrik serisi

Bonfiglioli tarafından tasarlanan ve geliştirilen 605WE tekerlekli tahrik, yeni inovatif hibrit hava platformu için müşterilerimizden biriyle yaptığımız işbirliği sonucunda ortaya çıkmıştır.

10.000 Nm’ye kadar bir çıkış torku sağlayan Bonfiglioli 605WE, tamamen entegre edilmiş bir 8kW elektrik motoru ve maksimum verim ile kompakt boyut sağlayan el frenli ve 3 kademeli bir dişli kutusudur. Tüm bileşenleri tek bir yerde toplayan bu entegrasyon, makine üreticisine bakımı kolay ve uygun maliyetli bir çözümden yararlanma olanağı sunar.

Ayrıca, doğrudan montaj flanşı sayesinde kurulumu da oldukça kolaydır. 605WE serisi hem hibrit hem de elektrikli uygulamalara uyum sağlar. Özel koruma derecesi (IP67) ve yüksek burulma dirençli kablolama ile özel boyama sayesinde herhangi bir çalışma sahasında karşılaşılan en sert çevre koşullarında bile dört teker çekişli araçlar için uygundur. Kanıtlanmış saha testleri, Bonfiglioli’nin müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmış ve hazırlanmış mükemmel çözümler sağladığını ve geliştirdiğini doğrulamaktadır.

Bu şirketin sahip olduğu geniş kapsamlı ürün yelpazesi, mükemmel ürün kalitesi ve gelişmiş teknoloji ile uzman Bonfiglioli ekibi bu markayı inşaat sektöründe faaliyet gösteren makine üreticileri için en iyi ortak yapıyor.

#wheeldrives #hybridaerialplatform #constructionindustry