700C Serisi

HYDRAULIC HYDRAULIC


Belgeleri İndirin

700C Serisi

Entegre kasnak desteğine sahip çift kademeli planet tahrik üniteleri; 200 ila 550 kW arası motor gücüne ve 1,0 - 2,5 m rotor genişliğine sahip soğuk planya makineleri ve freze makineleri için tasarlanmıştır. Ofset giriş seçeneği, artan kesme derinliği nedeniyle daha yüksek makine verimliliği sağlar. Eşsiz entegre soğutma sistemi; mükemmel performans, daha kolay sistem bakımı ve optimum seviyede güvenilirlik sağlar.

Teknik özellikler


Tork aralığı
177,014 … 398,283 in-lb

TORK ARALIĞI DETAYI

Tork aralığı
20.000 ... 45.000 Nm

Tahvil oranları
16 ... 22,9

Downloads

Product Range Catalogue- Mobile
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.