Paketleme

Paketleme endüstrisinin geniş bir yelpazede çok çeşitli gereksinimleri bulunur. Bu gereksinimler hassas ve oldukça dinamik uygulamalardan, ağır hizmet tipi güç aktarımı gerektiren uygulamalara kadar değişir.
Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Bonfiglioli, müşterilerin her türlü ihtiyacı için kapısını güvenle çaldığı markadır. Paketleme sektöründe Bonfiglioli, eksiksiz tahrik çözümleriyle bu konudaki en önemli çözüm sağlayıcıdır.

 


Downloads

Product Range Catalogue- Mechatronic Drives & Solutions
Catalogues

Product Range DISCRETE MANUFACTURING & PROCESS INDUSTRIES D&P
Catalogues

Brochure Packaging
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.