Rüzgar

Rüzgar türbinleri alanında dünyanın lider üreticilerine yapılan tahrik sistemleri ve yedek parça tedariklerinde %35’i aşan bir pazar payına sahip olması, Bonfiglioli'yi bu sektörde tartışmasız bir lider haline getirmektedir. Ürünlerimiz, açık deniz ve kara uygulamalarında rüzgar türbini performansını boyut ve ağırlığı artmadan geliştirmek üzere sürekli optimize edilmektedir. Ayrıca Bonfiglioli ekibi, türbin sisteminde daha hassas izleme için çift (mekanik ve elektrik) kontrol gibi yenilikçi çözümler geliştirerek bakım masraflarının en aza indirilmesi hususunda son kullanıcı deneyimini iyileştirmek üzere canla başla çalışmaktadır.
15 üretim tesisimiz arasında İtalya, Almanya, Vietnam, Hindistan, Çin ve Brezilya'da bulunan altı tesisimiz rüzgar sektörüne ve dünyanın her yerinde bu sektörde yer alan müşterilere hizmet sağlamak için tahsis edilmiştir.

Bonfiglioli Durum İzleme Sistemini Keşfedin

 


Downloads

Product Range Catalogue - Wind Industry
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.