AGMA, Greg Schulte’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak atandığını ilan etti

Bonfiglioli ABD Başkanı Greg Schulte, AGMA Yönetim Kurulu'nun yeni Başkanı olarak açıklandı.

Dişli İmalatı endüstrisinin en güvenilir birliği olan Amerikan Dişli İmalatı Birliği (AGMA), üreticiler, tedarikçiler ve güç aktarım bileşenleri kullanıcılarına yönelik teknik standartlar, eğitim ve iş bilgileri için küresel bir ağdır.  AGMA, 2021-22 için yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak Greg Schulte'yi duyurdu.

Greg Schulte Bonfiglioli ABD'nin  Başkanı ve CEO'su olup, Yönetim Kurulu Başkanı olacak ve böylece AGMA Yönetim Kurulu'nda Fahri Başkan olarak kalacak olan ASI Drives Başkanı John Cross'un yerini alacak.

Greg Schulte, 2017 yılında AGMA Yönetim Kurulu'na seçildi ve 2021-2022 döneminde yeni Başkan olarak görev yapacak. Ayrıca AGMA Vakfı Mütevelli Heyeti'nde görev yaptı ve dişli endüstrisinde eğitim ve gelişim için 500.000 dolardan fazla para topladı.  2008'de Schulte, Bonfiglioli ABD'nin Başkanı ve CEO'su olarak atandı. Liderliği altında, şirket yıldan yıla istikrarlı bir büyüme kaydetti ve Bonfiglioli Dünya Çapında en iyi performans gösteren tesislerden biri haline geldi.  Hem kendisi hem de şirket, Schulte'nin Yılın Ernst & Young Girişimcisi adaylığı ve Şirketin Inc. 5000, Fast 55, Emerging 30, Tri-state dahil olmak üzere büyüme için aldığı sayısız ödül ve adaylık dahil olmak üzere, görev süresi boyunca liderlik ve büyüme ile tanındı. Başarı Ödülü, Safkan Ödülü, MANNY Ödülü ve Yeşil Enerji Ödülü.

Yeni AGMA İcra Komitesi:

 • Greg Schulte, Başkan, ve Bonfiglioli USA Başkanı
 • Michael Cinquemani, Muhasıp, ve Master Power Transmission Sahibi
 • Todd Praneis, TDEC Başkanı, ve Cotta Transmission Ürün Geliştirme Müdürü
 • Mike McKernin, BMEC Başkanı, ve Milans Machining and Gear Manufacturing’de Satış Uzmanı
 • John Cross, Fahri Bakan, ASI Drives Başkanı ve CTO’su

Yeni seçilen Kurul üyeleri:

 • Craig Burriss, Operasyon Müdürü, Industrial Gear Group, Marmon Holdings
 • Brian Coclich, CEO ve Ortak, CGI, Inc.
 • Adam Gimpert, Başkan, Helios Gear Products
 • Mushtaq Jamal, VP, Mühendislik ve İş geliştirme, Bevel Gears India, PVT, Ltd.
   

Greg Schulte, "Kurulumuz, üretim ve tedarikte deneyimli ve saygın liderlerden oluşuyor ve aynı zamanda, üyelerimizin gelişen ihtiyaçları konusunda değerli stratejik rehberlik sağlayan güç aktarım bileşenlerinin son kullanıcılarını da içeriyor" dedi.  Schulte, "AGMA üyeleri her zaman yeni teknoloji ve inovasyonun merkezinde yer aldı ve üretim tedarik zincirinin tüm bölümlerine çözümler sunmak için sürücü koltuğunda kalmalarını sağlamayı planlıyorum" dedi. “Bütün Yönetim Kurulu üyelerimize hizmetleri için teşekkür eder, görevden ayrılan Başkanımız John Cross'a liderliği ve desteği için özel teşekkür ve takdirlerimi sunarım.”BASIN AÇIKLAMASININ TAMAMINI OKU