Müşterilerimize en iyisini sunuyoruz

TUV, ilk dört BEST Distribütöre, BEST Bronz sertifikasını layık gördü

Bonfigiloli’nin ilk BEST Distribütörler sertifikasını aldığını duyurmaktan memnuniyet duyarız.  İtalya’da gerçekleştirilen pilot programın neticesinde, dört BEST Bronz Distribütör sertifikaları verildi.

  • 1983 yılında Mestrino’da (PD) kurulmuş olup, 1992’den bu yana Bonfiglioli distribütörü olan ve 2011 yılında BEST sertifikasını almış olup, İtalya’da 300 serisi montajını yapan ilk distribütörlerden birisi olan VENETA şirketi.
  • Merkezi Gallarate’de (VA) bulunan UTP. 2001’den bu yana faaliyette olup, 2015’ten bu yana BEST sertifikalı Bonfiglioli olmuştur.
  • MORO, Triveneto’daki 3 adet mağazayla birlikte, Ponzano Veneto’da 1984 yılında kurulmuştur ve 2018’den bu yana BEST sertifikalı Bonfiglioli sıfatını taşımaktadır.
  • ELDI, otuz yılı aşkın bir süre önce, Lanciano’da (Chieti) kurulmuş olan bir şirkettir.  2014’ten bu yana BEST sertifikalıdır.

Bu belgelendirme işlemi, TUV tarafından yapılmakta olup, BEST sertifikalı bir distribütörü ziyaret eden tüm Bonfiglioli müşterilerine, dünyanın her yerinde aynı seviyede hizmetin verileceğinin bir taahhüdü niteliğindedir. Denetim süreci, her bir adayın uygunluğu ve kalitesinin doğru bir şekilde değerlendirilmesine olanak tanıyan, ölçülebilir ve tekrarlanabilir göstergelere dayalıdır.

Bonfiglioli, 5 kıta ve 22 ülkede yer alan bir pazar gücüdür.  Kuruluşumuz, verimlilik ve yetkinliğin bir araya geldiği eksiksiz çözümlerin sunulması amacıyla, coğrafi yakınlık unsurundan en iyi şekilde istifade etmektedir.  Endüstriyel dağıtım, Bonfiglioli’nin iş modelinin daima bir temel unsuru olmakla birlikte, müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmesine yönelik önemli bir kurumsal varlık niteliği taşımaktadır.

Dünya çapında 550’nin üzerindeki partnerimiz, kullanıma hazır ürünler ve satış sonrası hizmetler sunmaktadır.  Bunlar arasında 60’tan fazlası, BEST Sertifikalı, Bonfiglioli Mükemmel Hizmet Ekibi olmaya hak kazanmıştır.