Bonfiglioli 711C 2 B Serisi: Vinç uygulamaları için yeni koaksiyal planet dişli tahriki

25.000 Nm’ye kadar bir çıkış torku sağlayan 711C 2 B yeni koaksiyel planet dişli tahriki kompakt boyutları sayesinde vinç tamburuna mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Bu tasarım diğer standart tiplerle karşılaştırıldığında çok daha hafif ve uygun maliyetlidir. Sağlam bir yapıya sahip olan ve daha az titreşim üreten bu 711C 2 B yağ contaları, dişli profilleri ve rulmanlar oldukça yüksek dayanıklı ve güvenilirdir. -25° ila 50° arası ortam sıcaklıklarına ve sert çevre koşullarına karşı yüksek dayanıklı dişli kutusu flanş tasarımı sadece montaj işlemlerini değil, yağ değişimi gerektirmeyen ömür boyu yağlama özelliği sayesinde bakım çalışmalarını da kolaylaştırır. Harici yağ soğutma noktaları sayesinde yüksek ortam sıcaklığında bile sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu gibi durumlarda dişli kutusu yağ sıcaklığını daha iyi bir şekilde takip etmek için bir dişli yağ sıcaklığı sensörü kullanılabilir. Dahası: Tahrik doğrudan elektrikli motora (3 600 dev./dak.) bağlanmıştır ve tasarımı sayesinde oldukça sessiz çalışır.

Müşterilerimize kulak veriyor, önerilerini dinliyor ve onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışıyoruz; sonrasında ise onların ihtiyaçlarına göre tasarımlar geliştiriyor ve çözümler üretiyoruz.

#coaxialplanetarydrives #constructionindustry #winchdrum