Uyarı: tarayıcınız güncel olmayabilir
Bu sitedeki özellikleri en iyi şekilde kullanmak için tarayıcınızı güncelleyin
CheerFutureRoseLand: Kadınları hayatın zorluklarına karşı güçlendirmek ve yol göstermek için onlara değer aşılayıp, beceri kazandırıyoruz

CheerFutureRoseLand: Kadınları hayatın zorluklarına karşı güçlendirmek ve yol göstermek için onlara değer aşılayıp, beceri kazandırıyoruz

Tüm haberleri görüntüle

Bir yıllık bir çalışmanın ardından, CheerFutureRoseLand olarak 50 genç kızımızı ağırlamaya hazır olduğumuzu ilan etmekten büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Kızlarımız burada alacakları eğitimle hayata hazırlanıp kariyerlerini ilerletecek beceriler edinecekler. Onlara bu eğitimi güvenli ve modern bir ortamda vermeyi amaçlıyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sonia Bonfiglioli ile CEO’muz Fausto Carboni, Bonfiglioli’nin sosyal olarak sürdürülebilir etkinliklere olan taahhüdünü bir kez daha gözler önüne sermek için Chennai’ya gidip, evin açılış töreninde kurdele kestiler.

Bonfiglioli’nin 2008 yılında başlattığı CheerFutureLand projesi, Bonfiglioli’nin Hindistan’ın Chennai kentindeki tesisinin yakınlarında yaşayan kimsesiz yoksul çocuklara yardım etmeyi amaçlıyor. Projenin başlatılmasının üzerinden 10 yıl geçti. Bu süre içinde 80’i aşkın erkek çocuğu mesleki eğitim aldı, bu sayede şimdi geleceğe daha güvenle bakabiliyorlar. Bonfiglioli’nin bu projeye inancı tamdır ve bir yıl önce sadece kızlar için yeni bir ev açmaya karar verildi; böylece cinsiyet ayrımı yapılmadan, kızlara da fırsatlar sunulmuş olacak.

CheerFutureLand projesiyle ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

#Bonfiglioliindia #cheerfutureroseland
Bize ulaşın YUKARI
Uyarı :
siteyi çalıştırmak için tarayıcınızda javascript'i etkinleştirmeniz gerekir