En üst kaliteye sahip ürün imalatı: Dikkatler Vietnam'daki fabrikamızın üzerinde

Vietnam'da 22.000 metrekare alan ve 185 çalışana sahip Bonfiglioli tesisi, Asya'da hafif hizmet sektörüne servis sağlamak üzere her yıl binlerce sayıda elektrik motoru ve dişli kutusu üretmektedir. Yüksek kalite standartları ve süreç verimliliği Bonfiglioli'nin bölgede paketleme, gıda & içecek ve tütün gibi çok sayıda sektöre yönelik birinci sınıf ürünlerin dağıtımını yapmasını sağlamaktadır.

Gelişen Asya piyasasıyla Bonfiglioli, Vietnam'da büyük boy statörlere özel yeni ürün grubunu piyasaya sürdü. Ürünler IE3 verim standartlarını karşılayacak şekilde üretilmektedir.

2017 yılı için Vietnam'da toplam üretim hacminin 370.000 motor ve 20.000 dişli kutusu olacağı tahmin edilmektedir.

Genel Müdürümüz Sonia Bonfiglioli, CEO'muz Fausto Carboni, ve Güç Transmisyonu İş Birimi Müdürümüz Manfredi Dinemi birkaç hafta önceki ziyaretlerinde Vietnam Fabrika Müdürü Stefano Callegati tarafından ağırlandı. Yeni üretim grubunu görme ve gerçekleştirilen yatırımlarla ilgili daha fazla bilgi alma fırsatları oldu. Fabrikanın açılışından yaklaşık on yıl sonra Bonfiglioli, bölgedeki müşterilere en kaliteli hizmeti sunmak ve bölgedeki ihtiyaçları gidermek üzere yatırım yapmaya devam etmektedir.

#Bonfigliolivietnam #manufacturing #electricmotor #gearboxes