Tecnotrans Bonfiglioli, S.A., Castellbisbal'da yeni genel merkezin açılışını yapıyor

İspanya bağlantılı ortaklığımız olan Tecnotrans Bonfiglioli, S.A., Barselona'nın Castellbisbal belediyesinde yeni genel merkezinin açılışını yaptı. Resmi açılış, 23 Kasım'da tüm yerel ekibin yanı sıra Kadın Başkanımız Sonia Bonfiglioli ve CEO'muz Fausto Carboni'nin nezdinde kutlandı.

Tesislerdeki iyileştirmeler ve sürdürülebilirlik taahhüdümüz

Yeni saha, ofis ve lojistik alana ayrılmış 6,900 m2 ile birlikte 14.000 m2'lik bir alanı kaplıyor. Tesisler, ekipler arasında sürekli işbirliğini ve iletişimi teşvik edecek ilham verici ve dinamik ortamları teşvik ederek açık ve aydınlık olacak şekilde tasarlanmıştır.


Bonfiglioli'nin en çok talep gören ürün kalemleri için üretim alanı bir hat ile daha genişletildi. Lojistik düzeyde, malzeme akışını optimize etmek için tesislerde birçok iyileştirme yapılmıştır; yeni depoda tek kata dağılmış olması sayesinde artık daha çevik bir depolama sistemi bulunmaktadır.

Bununla birlikte, halihazırda gerekli enerjinin %35'ini üretecek bir güneş paneli sistemi kuruluyor: Bonfiglioli Grubu'nun temel değerlerinden biri olan sürdürülebilirlik ve enerji verimliliğine yönelik açık bir taahhüt.


“Bu genel merkez değişikliği Bonfiglioli'nin tesislerimizin modernizasyonu sayesinde müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için çalışma protokollerini iyileştirip optimize ederek şirketin sektörümüzdeki rolünü destekleme arzusunu göstermektedir”.
Sonia Bonfiglioli – Başkan, Fausto Carboni – CEO ve David Bassas - Genel Müdür, beyanlar.


Tecnotrans Bonfiglioli, 60 yıldan uzun bir süredir sektöre liderlik etmektedir

Tecnotrans Bonfiglioli, İspanya bağlantılı kuruluşumuzdur. Endüstriyel işlem, mobil ve yenilenebilir enerji uygulamalarının en talepkar ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz bir dizi dişli motor, tahrik sistemi ve planet redüktörü tasarlar, üretir ve dağıtır.