F Serisi

HYDRAULIC HYDRAULIC
ELECTRIC ELECTRIC


Belgeleri İndirin

F Serisi

F Serisi, herhangi bir paletli araç ve freze makineleri için biçilmiş kaftandır. Kompakt, dayanıklı tasarım, yüksek tork ve yük kapasiteleri ve opsiyonel mekanik contalar sayesinde bu çözümler bu makineler için mümkün olan en iyi çözümdür. Tüm ünitelerde arıza güvenlik sistemli el freni bulunup, ünitelerin çoğu kovanlı tip sabit ya da değişken sistemlere sahiptir. Talep üzerine her boyut için farklı disangajman sistemleri mevcuttur.

Teknik özellikler


Tork aralığı
9,588 … 2,212,686 ft-lb

TORK ARALIĞI DETAYI

Ana seçenekler
Mekanik bağlantı kesme cihazı

Tahvil oranları
30 ... 989

Giriş hızı
En fazla 4.000 dev./dak.

Teknik özellikler

  • Tork aralığı
    13.000 ... 3.000.000 Nm
    130.000 ... 360.000 Nm Crushers & screeners
Uygulamalar

Downloads

Product Range Catalogue- O&K
Catalogues

Brochure Construction Industry
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.