O&K Jack-up Serisi

ELECTRIC ELECTRIC
HYDRAULIC HYDRAULIC


Belgeleri İndirin

O&K Jack-up Serisi

O&K Jack-up Serisinin özel tasarımı, kaldırma ve indirme ayaklarında ve sondaj gemilerinde ve servis kaldırma donanımlarında ve rüzgar jeneratörü kurma gemilerinde çalışmak üzere ABS tarafından değerlendirilmiştir. Üniteler, motor kurulumunu dengelemek için sıralı olarak ya da açılır kutu şeklinde olabilir. Elektrik ya da hidrolik tahrikli, negatif el frenli ya da el frensiz olabilirler. Bu jack-up tahrikleri m50'den m100'e kadar entegre pinyonlar ve kolay kurulum için entegre tork kollu fener parçalarını sağlayabilir. Üniteler, ABS ve DNV GL tarafından sınıf onayına ve hammaddeden nihai makine bileşenine kadar tam izlenebilir dişli transmisyonuna dair yük taşıma parçalarının 3.2 sertifikasına sahiptir.

Teknik özellikler

Types & Powers

Downloads

Product Range Catalogue- O&K
Catalogues

Brochure Marine & Offshore
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.