Gıda ve İçecek

En zorlu koşullara, özel çözümler geliştirmede onlarca yılın tecrübesini taşıyan Bonfiglioli, gıda ve içecek işleme alanında tartışmasız bir uzmanlığa sahiptir. Hijyenin kritik önem taşıdığı bu sektördeki zorlu koşullar için müşteriler, Bonfiglioli ürünlerine güvenebilir. Standart ürünlerimize ek olarak gıda ve içecek sektörüne yönelik özel çözümler geliştirmekteyiz. Bu çözümlerimiz ileri yüzey koruması, gıda açısından güvenli parçalar ve exproof sertifikalarıyla öne çıkmaktadır.

 


Downloads

Brochure Food & Beverage
Catalogues

Product Range Catalogue- Mechatronic Drives & Solutions
Catalogues

Product Range DISCRETE MANUFACTURING & PROCESS INDUSTRIES D&P
Catalogues

Brochure Packaging
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.