Tekstil

Tekstil endüstrisi, kumaş ve ipliklerin farklı teknik ve malzemeler kullanılarak üretildiği ve işlendiği bir sektördür.
Alt sektörler arasında eğirme, dokuma, örme, boyama, baskı ve apre yer almaktadır. Her sektör, istenen kumaşı veya tekstil ürününü üretmek için özel ekipman ve tekniklere ihtiyaç duyar.
Daha sonra ürünlere dönüştürülmek üzere işlenen pamuk, yün, ipek, polyester ve naylon gibi çok çeşitli doğal ve sentetik elyaflar, kumaş ve iplikler üretmek için kullanılır.
Verimliliği, sürdürülebilirliği ve ürün kalitesini artırmak için endüstri, teknolojilerini ve tekniklerini sürekli olarak iyileştirmekte ve geliştirmektedir. Gelişmiş üretim süreçleri, yerel ve uluslararası düzenlemelere uygun olarak çevre dostu malzemeler ve üretim yöntemleri geliştirmek için de kullanılmaktadır. Bu devinim, araştırma ve geliştirmeye yatırım yaparak, teknolojileri ve süreçleri ortaya çıkan trendlere uyarlayarak, sürekli iyileştirme kültürünü teşvik etmektedir.

 


Downloads

Brochure Textile
Catalogues

Product Range Catalogue- Mechatronic Drives & Solutions
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.