Uyarı: tarayıcınız güncel olmayabilir
Bu sitedeki özellikleri en iyi şekilde kullanmak için tarayıcınızı güncelleyin
Uluslararası satış şubesi ve birbirine sıkı şekilde bağlı üretim tesisleri sayesinde her zaman, her yerde eşit derecede yüksek standartlara sahip Bonfiglioli kalitesini garanti edebilmekteyiz. Yerel piyasalarda doğrudan faaliyet göstermemizin uzun süreli başarının anahtarı olduğunu bilen ailemiz, bünyesine dünyanın her yerinde 24 şubesi, 15 üretim tesisi ve 550'den fazla distribütör dahil etmiştir.

Eksiksiz ve etkin çözümler sunan, müşterilerini ortak mühendislik veya satış sonrası yardım gibi dedike hizmetlerle destekleyen Bonfiglioli, her zaman bir adım yakınınızdadır.

BizKüresel Bir Şirketiz

Bonfiglioli, 5 kıtada 80 ülkeye yayılmış varlığıyla bir piyasa gücüdür. Kuruluşumuz, verimlilik ve yetkinliği bir arada barındıran eksiksiz çözümler sunmak için coğrafi yakınlığı en iyi şekilde kullanmaktadır.
4000
Işçi
24
ŞUBE
550
DİSTRİBÜTÖR
15
FABRİKA
80
ÜLKE
Kontak bilgisi bul
Bonfiglioli yan kuruluşları, farklı pek çok coğrafi bölgede eksiksiz yerel değer zincirini yönetmektedir; bu da daima satış ve satış sonrası dönemde, mühendislik aşamasından başlayarak ürün kullanım ömrünün sonuna kadar müşterilerimizle mümkün olan en yakın düzeyde çalışmamızı sağlamaktadır. 

Son derece kalifiye personelimiz, müşteri ihtiyaçlarına yönelik özel ve mükemmel çözümü bulmak ve yatırımdan en üst düzeyde kazanç elde etmek için canla başla çalışmaktadır.
İLETİŞİM KURACAĞINIZ KİŞİLERİ BURADA BULABİLİRSİNİZ

Yaygın varlığımız Bonfiglioli Grubu'nu bugünün pazarında kilit bir uluslararası oyuncu yapan faktörlerden biri olmuştur.

Application engineering

Commissioning

After-sales

Assembly

Technical assistance

Endüstriyel dağıtım, her zaman Bonfiglioli’nin iş modelinin temel dayanağı olmuştur ve dünyanın her yerindeki müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için hayati önem taşıyan kurumsal bir varlıktır.  
 

Özel bir dağıtım politikası sayesinde Bonfiglioli ortaklarına teknik, ticari ve stratejik destek sağlayarak uzun süreli bir ilişki için koşulları belirler ve yerel müşterilere, yüksek kaliteli hizmet sunmak için gerekli tüm araçları sunar.   

65 adet Bonfiglioli Excellence Service Team dağıtımcımız - geniş ürün ve bileşen yelpazesi ve teknik uzmanlık sayesinde - müşterilerinin gereksinimlerini çok kısa sürede karşılamak için çok çeşitli ürünleri bir araya getirebilirler. Başlangıç desteğinden, lojistik ve operasyonel destek, özel eğitim, ticari inceleme ve satış sonrası desteğe kadar, BEST ekibimiz müşterilerinin başarılarıyla günlük bazda ilgilenirler.  
 
Ayrıca, dağıtım ağımız Bonfiglioli sonsuz dişli kutusu serisinin kişiselleştirilmiş versiyonlarını sağlamak amacıyla eğitilmiş 32 BEST Easy ortağını ve tüm dünyada kullanıma hazır ürünler ve satış sonrası hizmetler sunan 450'den fazla dağıtımcıyı içerir. Dünya çapında toplam 550 ortak bulunmaktadır. 


 
2019 yılında BEST distribütörleriyle birlikte bir adım daha ileriye gitmeye karar veren Bonfiglioli, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için TÜV İtalya ile sertifikasyon alanında benzersiz bir işbirliğine gitti.

TÜV İtalya tarafından verilen sertifikalar, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar BEST sertifikalı distribütörlere başvuran Bonfiglioli müşterilerine aynı üstün hizmetin sunulmasını güvence altına alıyor. Ürün ve hizmetler, Bonfiglioli’nin kalite, çevre koruma, güvenlik ve etik alanlarındaki kurallarıyla mükemmel bir uyum içinde tedarik ediliyor. 

TÜV İtalya, sertifikasyon, denetleme, test ve eğitim alanında faaliyet gösteren bağımsız bir kuruluştur ve kalite, enerji, çevre ve güvenlik alanlarında sertifikasyon hizmeti sunmaktadır. Kuruluşun, ölçülebilir ve tekrar edilebilir göstergelere dayanan denetim faaliyetleri, sertifika almak isteyenlerin yetkinliğinin ve kalitesinin doğru bir şekilde değerlendirilmesini sağlamaktadır.  
Tüm dünyaya yayılı ağımız, her zaman müşterilerin ihtiyacı olduğu yerde bulunmamızı sağlıyor. Hem teknik hem çevresel anlamda uygulama ihtiyaçlarının derinlemesine anlaşılmasının doğru ürünlerin doğru zamanda tedarik edilmesinde fark yaratacağına inanmaktayız.

Yıllardır tesislerimiz belirli ürün gruplarında özel uzmanlık geliştirmiştir. Şirket tesisleri, piyasa verimliğine hizmet etmek için birbirine bağlı hareket etmektedir.
 
Üretim kabiliyetlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinin
Bize ulaşın YUKARI
Uyarı :
siteyi çalıştırmak için tarayıcınızda javascript'i etkinleştirmeniz gerekir