Uyarı: tarayıcınız güncel olmayabilir
Bu sitedeki özellikleri en iyi şekilde kullanmak için tarayıcınızı güncelleyin
Bonfiglioli, faaliyetlerini tüm dünyaya yayma başarısı göstermiş bir İtalyan aile şirketidir. Şirketimizin bünyesinde müşterilerinin büyümesine yardımcı olacak her türlü uzmanlık ve tecrübeye sahip üç iş birimi vardır: 
- Discrete Manufacturing & Process Industries
- Motion & Robotics
- Mobility & Wind Industries 

Dünya çapında yaygın ağımızla her yerde ve her zaman müşterilerimizi destekleme olanağına sahibiz. 

Endüstriyel otomasyon, mobil makine ve rüzgar enerjisinde, her türlü uygulamaya yönelik etkin ve özel çözümlerin tasarımını, üretimini ve dağıtımını gerçekleştirmekteyiz.

Çözümlerimiz, redüktörlü motorlar, tahrik sistemleri, planet redüktörler ve invertörleri kapsayan çok geniş ürün yelpazesine dayanır. Bonfiglioli çözümleri gıda ürünlerinden seyahat ettiğimiz yollara, giydiğimiz kıyafetlerden evlerimizi aydınlatan ışığa kadar günlük yaşamın her parçasında varlığını hissettiren çözümlerdir. Çözümlerimiz dünyayı hareketli tutar.

Bonfiglioli, beş farklı markayla güç aktarım sektörüne yön vermektedir. Bu markalar, şirketimizin dünyanın her yerinde müşterilere daha iyi hizmet vermesini sağlamaktadır.

Şirket Profilimizi İndirin
BUSINESS UNITS

Mobility & Wind Industries

SUNDUKLARIMIZ
Mobility & Wind Industries iş birimi, bugün sektördeki en geniş ayna mahruti ürün yelpazesini sunmaktadır. Portföyünde her türlü ihtiyaca göre uyarlanabilir seyahat, dönme, vinç ve kesme ünitesi tahrik sistemleri gibi özel ürünler bulunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ
Mobility & Wind Industries ekibi inşaat, rüzgar, lojistik, tarım, denizcilik ve açık deniz sektörlerinde en karmaşık uygulamalara yönelik etkili, akıllı ve dirençli çözümler sağlayacak en iyi iş ortağıdır. 30 yılı aşkın süredir, bu iş birimi dünyanın en önemli Orijinal Donanım Üreticileriyle (OEM) çalışmaktadır.

Ayrıca kapsamlı ve özel ürün grubuyla bu iş birimi, elektrikli makinelere yönelik güç elektroniği ve sistem entegrasyonuna sahip hibrit transmisyonlar ve elektrikli tahrik sistemleri sunmaktadır.

ÖNEMLİ NOKTALAR

  • Rüzgar ve inşaat sektöründe dünya lideri
  • Brezilya'dan Çin'e uzanan fabrikalar ve Ar-Ge merkezi

 

BUSINESS UNITS

Discrete Manufacturing & Process Industries

SUNDUKLARIMIZ
Discrete Manufacturing & Process Industries iş birimi, her türlü endüstriyel uygulamaya yönelik redüktörler, dişli motorlar ve elektrik motorları sağlar. Uzmanlarımız çok düşük güçten birkaç yüz Kw'a kadar her türlü koşulda çalışan uygulamalarla ilgili en komplike ihtiyaçlara hitap edebilmektedir.

HİZMETLERİMİZ
Bugün müşteri tarafında elde ettiğimiz 60 yılı aşkın tecrübe sayesinde paketleme, gıda ve içecek, madencilik, lojistik ve intralojistik gibi endüstriyel işleme ve parçalı üretim makinelerine odaklanarak yirminin üzerinde farklı sektörde müşteri ihtiyaçlarını önceden tahmin edebilmekteyiz.

ÖNEMLİ NOKTALAR

  • Üretimde yıllık 1,5 milyonun üzerinde ürün
  • Dünya çapında yaygın şube ve distribütör ağı
BUSINESS UNITS

Motion & Robotics

SUNDUKLARIMIZ
Endüstriyel işleme ve otomasyona yönelik eksiksiz çözümlerle Motion & Robotics iş birimi, düşük boşluklu planet redüktörler, servo motorlar, açık ve kapalı döngülü invertörler, servo invertörler, hareket kontrol sistemleri ve rejeneratif invertörlerden oluşan bütünleşik sistemler sunarak müşterilerinin kar oranlarının artmasını sağlar. 

HİZMETLERİMİZ
Uzmanlarımız, malzeme işleme, lojistik, intralojistik, robotik, paketleme ve tekstil gibi yirminin üzerinde endüstriyel sektöre yönelik olabilecek en yüksek düzeyde hassasiyet, verim ve enerji optimizasyonu sağlayacak çözümler tasarlar.

ÖNEMLİ NOKTALAR

  • İtalya, Rovereto'da yer alan mükemmellik merkezimiz, IOT uyumlu sistemlere, inovatif elektrik motorlarına ve düşük boşluklu redüktörlü motorlara odaklanır.
  • Almanya, Krefeld'de yer alan mükemmellik merkezimiz, invertör ve servo sürücüler gibi gelişmiş güç elektroniği tahrik sistemlerine odaklanır.

Ürün  markaları

Kaydır

Bonfiglioli Riduttori

Bonfiglioli Riduttori ürün yelpazesi, her çeşit ve boyuttaki uygulamaya entegre edilebilen dişli motorları ve güç aktarım bileşenleri sunar. Bu ürün yelpazesini tamamlayan diğer ürünler ise yüksek etkili AC ve DC elektrik motorları ve motor dişli kutusu bileşenleridir.

Bonfiglioli Trasmital

Ekskavatörlerden yol yapım makinelerine kadar birçok hareketli makine için planet dişli kutusu üretimi yapan ve bu konuda uzman olan Bonfiglioli Trasmital, rüzgar türbinleri için de dişli kutusu üretmektedir. Markamızın portföyünde aynı zamanda günümüz uygulamalarının ve gelecekteki uygulamaların gereksinimlerini karşılayan elektrikli ürünler de yer almaktadır.

Bonfiglioli Vectron

Bonfiglioli Vectron ürün yelpazesi, frekans dönüştürücüler ve servo motorlar da dahil olmak üzere, elektrik gücü kontrolü ve dönüşümü alanında kullanılan çok çeşitli elektronik ürünler ve çözümler sunar.

Tecnoingranaggi

Tecnoingranaggi ürün yelpazesi yüksek hassasiyetli, düşük boşluklu planet dişli üniteleri üretimine de odaklanmaktadır.

Keşfedin

Kaydır
Bize ulaşın YUKARI
Uyarı :
siteyi çalıştırmak için tarayıcınızda javascript'i etkinleştirmeniz gerekir