Bonfiglioli’den mini ekskavatörlere yönelik 701TE ve 701CE elektrikli dönme ve palet tahrik sistemi

İtalyan tahrik sistemi uzmanı Bonfiglioli tarafından üretilen bu iki yeni ürün, 2-3 tonluk mini ekskavatörlere yönelik olarak müşterilerin eksiksiz bir tahrik çözümü elde etmesini sağlamaktadır. Bonfiglioli, makinenin gürültü düzeylerini ve CO2 emisyonlarını sıfıra indirmesini sağlamak üzere sıradan eksenel pistonlu hidrolik üniteye tamamen elektrikli bir alternatif sunmaktadır. 

Tamamen elektrikli aktarma organları makine verimini önemli derecede iyileştirir ve mülkiyetin getirdiği toplam maliyetin dikkate değer şekilde azalmasını sağlayacak şekilde bakım sürelerini uzatır. Geleneksel hidrolik uygulamaları alanında dişli ünitelerinin Bonfiglioli’nin 65 yıldan fazla tecrübesiyle üretilmesinin yanı sıra enerji verimi, kompakt ölçü ve yüksek güç yoğunluğuna yönelik piyasanın artan talebini karşılamak üzere özel olarak elektrikli motorlar tasarlanıp geliştirilmiştir. 

Bütün motorlar, şasi ve sistemin tamamında gereksinimleri ve düzeltme işlemlerini en az seviyeye indirecek şekilde dönme ve çekiş sistemlerinde mevcut alana mükemmel derecede uyacak şekilde tasarlanmıştır. Dayanıklı ve kompakt tasarımı, konsantre bobin ve IPM (Dahili Sabit Mıknatıs) teknolojisiyle üretilen stator teknoloji tasarımı sayesinde elde edilmektedir. 

Yüksek kalite, gelişmiş teknoloji ve mükemmel uzmanlıkla birleşen geniş tahrik sistemi çözümleri ise Bonfiglioli’nin bütün yapı ekipmanı üreticileri için ideal iş ortağı olmasını sağlamaktadır. Yılların getirdiği tecrübe, Bonfiglioli’nin, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmış ve hazırlanmış mükemmel çözümler sağladığını ve geliştirdiğini doğrulamaktadır.