Bonfiglioli hibrit platformlara özel entegre eksenel piston motoruna sahip yeni palet tahrik sistemlerini piyasaya sürdü

Bonfiglioli hibrit platformlara özel entegre eksenel piston motoruna sahip yeni palet tahrik sistemlerini piyasaya sürdü

Bonfiglioli 705XT palet tahrikleri, kanıtlanmış mekanik sistemleri mükemmel bir şekilde çığır açan hidrolik bileşenlerle kombin eder ve kompakt palet yükleyiciler (5,5 - 7,5 ton), küçük dozerler (5,5 - 7,5 ton) veya makineler (12 - 15 ton) gibi kapalı döngü uygulamaları ve zorlu inşaat ekipman makineleri için en iyi seçenekleri sunar.

Maksimum verimliliği ve kompakt boyutları garanti eden tamamen entegre eğik plakalı hidrolik motor ve el freni ile donatılmış Bonfiglioli 705XT 2 kademeli bir motordur. Tüm bileşenleri tek bir yerde toplayan bu entegrasyon, makine üreticisine kolay kurulum, azaltılmış toplam boyutlar ve uygun maliyetli bir çözümden yararlanma olanağı sunar. 450 bar sürekli basınç sağlayacak şekilde tasarlanan Th68 eksenel piston motorunu maksimum 160 l/dak seviyesinde maksimum yağ akışıyla entegre eden bu tahrik ünitesi, 17.000 Nm’ye kadar bir çıkış torku sağlar ve (sıfır deplasman kapasitesi sunar) normalde bir sınırlayıcı faktör olarak görülen 2:1 deplasman oranını aşabilir.
705XT’nin ilave özellikleri arasında iki pozisyonlu hidrolik deplasman kontrolü veya alternatif olarak bir elektrikli oransal sürekli değişken deplasman kontrolü ve yerleşik hız sensörü yer alıyor.

Entegre Th68 eksenel piston motorlu Bonfiglioli 705XT palet tahriki, müşterilerimizin makine ihtiyaçlarına daha uygun maliyetli bir çözüm sunmak için geliştirilmiş bir ara çözümdür. Bu şirketin sahip olduğu geniş kapsamlı ürün yelpazesi, mükemmel ürün kalitesi ve gelişmiş teknoloji ile uzman Bonfiglioli ekibi bu markayı inşaat sektöründe faaliyet gösteren makine üreticileri için en iyi ortak yapıyor.

Ürünle ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın

#trackdrives #constructionindustry #smalldozers #pavers