EVRİM BAŞLADI: İlk Taş Yerleştirildi

EVRİM BAŞLADI: İlk Taş Yerleştirildi

EVRİM son 10 yılda Bonfiglioli'nin geliştirdiği en önemli dönüşüm ve büyüme sürecine yönelik yeni bir hedeftir, bu hedef Grubun dijitalleşme dünyasına egemen olacak bir sıçrama yapması ve ürünlerini yeniden düzenleyerek Endüstri 4.0 düşünce yapısıyla çalışmasına yönelik temel oluşturmaktadır.

Şu anda evrimleşme süreci performans geliştirmeye yönelik bireysel yaklaşım yöntemiyle üretim faaliyetlerinde uygulanmak üzere olup, bu süreç güçlü aidiyet duygusuyla paylaşımcı şirket kültürünün bir sonucudur. Bu konsept, son iki yıldır Vignola ve Calderara'daki fabrikaların yeni tesis hazırlığında aşamalandırılmasını sağlayan ve İlk Taşın Yerleştirilmesi olarak görülen çalışmanın merkezinde yer almaktadır.

EVO, Bologna yakınlarındaki Calderara di Reno'da bulunan Clementino Bonfiglioli sahasında kurulacak; trafiğe kapalı 58.500m2 alan ve yeşil alan için ayrılmış 56,000m2 alan dahil toplam 148,700m2 genişliğinde bir alan. EVO, Bonfiglioli'nin ilk başladığı yerde grubun endüstriyel güç transmisyonlarına ayrılan İş Birimine ev sahipliği yapacak.

#EVOlution #Industry4.0 #IOT #manufacturing