BİR MİLYARI KUTLAMA

Grup, insan, dayanışma ve sürdürülebilirliğe odaklanan üç eylemi desteklemek için 2 milyon Euro bağışlamaya karar verdi.

Bonfiglioli Group, Aralık 2021'de 1 milyar Euro’luk satış rakamına ulaştı

Pandemi’nin ekonomik etkilerinin hala hissedildiği bir dönemde elde edilen bu kurumsal başarıyı kutlamak için Grup, kendi proje ve kararlarına her zaman rehberlik eden ruh ve değerler doğrultusunda insana, dayanışmaya ve sürdürülebilirliğe odaklanan üç eylemi desteklemek için 2 milyon Euro bağışlamaya karar verdi. 

Olayın merkezindeki insanlar: Tüm Grup çalışanları Ocak ayında özel bir prim alacak.

Bonfiglioli ormanı doğdu: Gezegene oksijen sağlayan 4.500 ağaç. Her şube/konum, türü, konumu ve büyümesi, çevreyi ve ekosistemi korumaya kararlı bir platform olan Treedom aracılığıyla çevrimiçi olarak takip edilebilen belirli sayıda ağaç fidesi alacaktır.

Save the Children: Çocuklar ve gençler, geleceği temsil ettikleri için her zaman Bonfiglioli Grubu'nun ilgi odağı olmuştur. Aynı ruhla, dünyanın dört bir yanındaki zor durumdaki çocuklara yardım etmek için yıllardır çalışan bu sivil toplum kuruluşuna da bağış yapılacak.

Sonia Bonfiglioli'nin dediği gibi “Tüm dünyada 4000'den fazla insanın sürekli ve günlük çalışmasının bir sonucu olan bu başarıdan gurur duyuyoruz ve onlara teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz. Babam 65 yıl önce Bonfiglioli'yi kurduğunda, ne kadar ilerleyeceğimizi ve yıllar içinde yaptığımız değişiklikleri hayal edebileceğini sanmıyorum. Ancak, yüreğimizdeki bu memnuniyetle, öngörülemeyen ve karmaşık durumlarla karşı karşıya olduğumuz için yeni zorluklarla yüzleşmeye hazırız.