600E Serisi

ELECTRIC ELECTRIC


Belgeleri İndirin

600E Serisi

Entegre ve bakım gerektirmeyen bir elektrik motoru içeren Bonfiglioli 600E planet redüktörler; kompakt boyutlar, düşük gürültü ve yüksek verimlilik gibi özellikler dahil önemli birçok fayda sağlar. 600 Serisi tahrikler; hem iç mekanlar hem de dış mekanlarda kullanım için her türlü hava platformu ve diğer mobil makine tipleri ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu gelişmiş güç aktarma çözümü, mümkün olan en geniş ihtiyaç yelpazesini karşılamak için en fazla 1:145 tahvil oranları sunan iki veya üç kademeli bir redüktör kullanır. redüktör, çekme gücü ve kontrol uygulamaları için özel olarak geliştirilen düşük voltajlı endüksiyon motoruyla (BT Serisi) birleştirilmiştir.

Teknik özellikler


Tork aralığı
7,965 … 88,507 in-lb

TORK ARALIĞI DETAYI

Tork aralığı
900 ... 10.000 Nm

Tahvil oranları
20 ... 145

Giriş hızı
En fazla 6.000 dev./dak.

Teknik özellikler

  • Ana seçenekler
    Hız sensörü rulmanı
    Diğer sıcaklık sensörü tipleri
    Tekerleği sökmeye gerek kalmadan veya yağ damlaması olmadan çekme işlemi için mekanik serbest bırakma
    Park freni (hidrolik veya elektromanyetik serbest bırakma ile uygulanan yay)

Downloads

Product Range Catalogue- Mobile
Catalogues

Product Range Catalogue-Electromobility Solutions
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.