Uyarı: tarayıcınız güncel olmayabilir
Bu sitedeki özellikleri en iyi şekilde kullanmak için tarayıcınızı güncelleyin
Döşeme kaplama makineleri
Tekerlek, helezon ve palet tahrik sistemleri
  • Tekerlek tahrik sistemleri

    Bonfiglioli, güvenilir ürün serisiyle yol kaplama makinesi üreticilerine, makinenin ileri geri hareket etmesini sağlayan en iyi tahrik sistemleri seçeneğini sunar. Kısıtlı eksenel boyutlara sahip kompakt alanda yüksek tork içeren yüksek performans, portföyümüzün en önemli faydalarından biridir. Tüm ünitelerde arıza güvenlik sistemli el freni bulunur; ünitelerin çoğu kovanlı tip sabit ya da değişken deplasmanlı hidrolik motora sahiptir. Bonfiglioli, ayrıca sabit oranlı veya hidrolik kumandalı vitese sahip elektrikli modeller de sağlamaktadır.
  • Helezonlu tahrik sistemleri

    Bonfiglioli ayrıca asfaltı istenen genişliğe getiren dağıtım helezonlarına yönelik özel bir çözüm sunmaktadır. Ağır yüklere dirençli bu ürün yelpazesi uzun süreli çalışmaya karşı da dayanıklıdır.
  • Palet tahrik sistemleri

    Büyük ya da küçük fark etmez, her türlü paletli yol kaplama makinesi için makinenin sorunsuz şekilde ileri geri hareket etmesini sağlamak üzere Bonfiglioli ürün yelpazesinde uygun bir hareket tahrik sistemi vardır. Tüm ünitelerde arıza güvenlik sistemli el freni bulunup, ünitelerin çoğu kovanlı tip sabit ya da değişken deplasmanlı hidrolik motora sahiptir.

Ürünler

Other Applications

Kaydır

İndir Belgeler

Brochure Road Construction

tr

Product Range Catalogue- Mobile

tr
Bize ulaşın YUKARI
Uyarı :
siteyi çalıştırmak için tarayıcınızda javascript'i etkinleştirmeniz gerekir