Uyarı: tarayıcınız güncel olmayabilir
Bu sitedeki özellikleri en iyi şekilde kullanmak için tarayıcınızı güncelleyin
Bonfiglioli, atık maddelerin toplanması, preslenmesi ve ayrıştırılmasına yönelik özel çözümler geliştirir, tasarlar ve üretir. Çevre kirliliğinin azaltılması ve depolama alanlarının küçültülmesine yardımcı olan geri dönüşüm, atık yönetiminin temel bir bileşenidir.
Parçalama sürecine yönelik yenilikçi ürünler sunmaktadır. Çok çeşitli seçeneklerde üretimini gerçekleştirdiğimiz planet dişli kutuları, müşterilerimizin her özel ihtiyacına ayrı ayrı uyan çözümler sunmaktadır.
Bu çözümler, ilk tasarım aşamalarından itibaren müşteri ile Bonfiglioli ekibi arasında derinlemesine bir etkileşimle yürütülen en yüksek seviyede müşterileştiriye özel çalışmalarının sonucudur. Müşteri tarafında gereken tüm koşulların ve değişkenlerin istisnasız bir şekilde dikkate alınması nedeniyle, ortaya çıkan ürünler müşteri beklentilerini mükemmel bir şekilde karşılamaktadır.
Satış öncesi ve satış sonrası ekiplerimizin stratejik bir şekilde tüm kıtalara yayılmasının ardındaki neden bu ekiplerimizin bu noktada oynadığı kritik roldür. Bu da 
Bonfiglioli'nin küresel başarısının temelini oluşturur.
  • Step 1
  • Step 2

İndir Belgeler

Solutions for Recycling catalogue - Recycling

tr

R3 Series Recycling solution

tr
Bize ulaşın YUKARI
Uyarı :
siteyi çalıştırmak için tarayıcınızda javascript'i etkinleştirmeniz gerekir