Geri Dönüşüm

Bonfiglioli, atık maddelerin toplanması, preslenmesi ve ayrıştırılmasına yönelik özel çözümler geliştirir, tasarlar ve üretir. Çevre kirliliğinin azaltılması ve depolama alanlarının küçültülmesine yardımcı olan geri dönüşüm, atık yönetiminin temel bir bileşenidir.
Parçalama sürecine yönelik yenilikçi ürünler sunmaktadır. Çok çeşitli seçeneklerde üretimini gerçekleştirdiğimiz planet dişli kutuları, müşterilerimizin her özel ihtiyacına ayrı ayrı uyan çözümler sunmaktadır.
Bu çözümler, ilk tasarım aşamalarından itibaren müşteri ile Bonfiglioli ekibi arasında derinlemesine bir etkileşimle yürütülen en yüksek seviyede müşterileştiriye özel çalışmalarının sonucudur. Müşteri tarafında gereken tüm koşulların ve değişkenlerin istisnasız bir şekilde dikkate alınması nedeniyle, ortaya çıkan ürünler müşteri beklentilerini mükemmel bir şekilde karşılamaktadır.
Satış öncesi ve satış sonrası ekiplerimizin stratejik bir şekilde tüm kıtalara yayılmasının ardındaki neden bu ekiplerimizin bu noktada oynadığı kritik roldür. Bu da 
Bonfiglioli'nin küresel başarısının temelini oluşturur.

 


Downloads

Solutions for Recycling catalogue - Recycling
Catalogues

R3 Series Recycling solution
Other files

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.