Lojistik

Ürünler her gün dünyanın her yerine sevk ediliyor ve her yıl 1 milyardan fazla insan hava yoluyla seyahat ediyor. Lojistik sistemleri hiç durmaz; ayrıca, her zaman en iyi performansı göstermek zorundadır. Bonfiglioli, bu süreçlerin her birini tek tek optimize ederek müşterilerini sürekli desteklemek amacıyla dayanıklı ve güvenilir tahrik teknolojisi sunmaktadır.

 


Downloads

Product Range Catalogue- Mechatronic Drives & Solutions
Catalogues

Product Range Catalogue- O&K
Catalogues

Product Range DISCRETE MANUFACTURING & PROCESS INDUSTRIES D&P
Catalogues

Product Range Catalogue-Electromobility Solutions
Catalogues

Product Range Catalogue- Mobile
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.