Tarım ve Ormancılık

40 yılı aşkın bir süredir taşıdığı güçlü kimliğiyle Bonfiglioli, pülverizatör, hasat makinesi, beslemeli karıştırıcı ve ormancılık makineleri gibi çok çeşitli tarımsal uygulamalara yönelik özel tahrik sistemleri tasarlayıp üretmektedir. Yenilikçilik, güvenilirlik, verimlilik, maliyet optimizasyonu ve esneklik... Bonfiglioli'yi alanında uzman yapan bu özellikler müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamada şimdi size hizmet ediyor.

 


Downloads

Brochure Agriculture & Forestry
Catalogues

Product Range Catalogue-Electromobility Solutions
Catalogues

Product Range Catalogue- Mobile
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.