Uyarı: tarayıcınız güncel olmayabilir
Bu sitedeki özellikleri en iyi şekilde kullanmak için tarayıcınızı güncelleyin

Bonfiglioli tekerlek çekişli tahrik sistemleri

Huddig'in devrim gerçekleştiren Tigon Teknolojisi kazıcı yükleyicilerinde hassasiyet ve verim artışı.

Bonfiglioli, İsveç'te lider kazıcı yükleyici üreticisi olan Huddig tarafından tasarlanıp üretilen yeni tam hibrit teknolojisine sahip makineye özel çözüm tasarlayıp geliştirmiştir.

600 serisi

redüktörler, redüktörlü motorlar ve tahrik sistemleri üretiminde lider olan Bonfiglioli, Huddig tarafından üretilen Tigon Teknolojisine sahip kazıcı yükleyiciler için özel olarak tasarlanmış 600 serisi tekerlek çekişli tahrik sistemlerinin geliştirildiğini duyurmuştur. 

4 tekerlekli çekiş tahrik sistemlerinin her biri 40,000 Nm çıkış torku sağlar ve sıvı soğutmalı 30 kW elektrik motoru ile tahrik edilir. Her bir tekerleğin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebilmesi özelliği ise kazıcı yükleyicilerin kaygan yüzeylerde daha rahat bir şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Makinenin hassasiyetini artıran Bonfiglioli 600 serisi tahrik sistemleri aynı zamanda şehir merkezlerindeki inşaat alanları gibi dar çalışma sahalarında kolay manevra yapılmasını sağlar.
 

Şartlara uygun

Oldukça sessiz çalışan 4 tahrik sistemi tam da Huddig’in istediği gibi tasarlandı. Huddig tarafından geliştirilen Tigon Teknolojisi, inşaat makineleri için daha önce yapılmadığı şekilde enerji üretimi ve enerji yenilenmesi sağlamak üzere dizel ve elektrik gücünü birleştirmektedir: Bu konsept makine sıradan kazıcı yükleyiciye göre oldukça düşük yakıt tüketimi sağlamaktadır.
Bu teknolojiye dayalı ve Bonfiglioli 4 tekerlek çekişli tahrik sistemleriyle donatılmış yeni Huddig kazıcı yükleyici, emisyon üretmeksizin daha hassas ve etkili olup diğer inşaat ekipman tipleriyle karşılaştırıldığında gerçekten fark yaratmaktadır.
inşaat sektörü için teklifimiz

Belgeleri İndirin

Product Range Catalogue-Electromobility Solutions

tr

Keşfedin

Kaydır

irtibatını bul

Bonfiglioli Headquarters
Via Giovanni XXIII, 7/A
40012 Lippo di Calderara di Reno - Bologna (IT)
Kontak bilgisi bul
Bonfiglioli Headquarters
Bize ulaşın YUKARI
Uyarı :
siteyi çalıştırmak için tarayıcınızda javascript'i etkinleştirmeniz gerekir