Elektrikli ve Hibrit Araç Teknolojileri Fuarı (EV Tech)

img
Elektrikli ve Hibrit Araç Teknolojisi Fuarı (EV Tech), Kuzey Amerika'da gelişmiş EV/HEV teknolojisi için önde gelen varış noktası!
EV Tech expo'nun 2023 baskısında en son ve en yenilikçi çözümlerimizi sergilemekten heyecan duyuyoruz. Ekibimiz, özellikle arazi araçları, madencilik ekipmanları, traktörler ve vinçler için en son teknolojileri geliştirmeye odaklanarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ve aşan elektrik çözümleri yaratmaya kendini adamıştır. Bu uygulamalardaki uzmanlığımız benzersizdir ve özelleştirilmiş çözümlerimizin performansınızı nasıl optimize edebileceğini ve çevresel etkinizi nasıl azaltabileceğini göstermek için sabırsızlanıyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve benzersiz ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümü geliştirmek için sizinle nasıl çalışabileceğimizi öğrenmek için standımızda bizi ziyaret edin. İster mevcut ekipmanınızı yükseltmek ister yepyeni bir elektrikli araç geliştirmek isteyin, size yardımcı olmak için buradayız. Elektrikli ve hibrit araç teknolojisindeki son gelişmeleri görmek ve operasyonlarınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu fırsatı kaçırmayın. EV Tech Expo’da görüşmek üzere!

Downloads

E-mobility
Other files

Product Range Catalogue- Mobile
Catalogues

Brochure Mining Industry
Catalogues

Brochure Agriculture & Forestry
Catalogues

Solutions for Earth Moving Machines
Catalogues

Solutions for Road Construction
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
İlgili
Sektörler