İnşaat

İnşaat donanımlarının performans, verimlilik, üretkenlik ve güvenilirlik seviyesini 40 yılı aşkın süredir yukarıya taşıyoruz. Uzman ekibimiz dünyanın önde gelen oyuncularıyla edindiği tecrübeyle ekskavatörler, sondaj makineleri, inşaat vinçleri, haddeleme makineleri ve daha pek çok uygulamaya yönelik gelişmiş teknoloji çözümleri tasarlayıp üretmektedir. Planet, tambur, palet, dönme ve vinç tahrik sistemlerini içeren ürün yelpazesi çok sayıda teknik şartı karşılamak üzere mükemmel şekilde tasarlanmaktadır.

 


Downloads

Brochure IoT
Other files

Brochure Construction Industry
Catalogues

Solutions for Road Construction
Catalogues

Solutions for Earth Moving Machines
Catalogues

Access & Aerial Platforms
Catalogues

Product Range Catalogue- Mobile
Catalogues

Product Range Catalogue- O&K
Catalogues

Product Range Catalogue-Electromobility Solutions
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.