E-Mobi̇li̇te

40 yılı aşkın süredir sektör lideri olan Bonfiglioli, geniş bir yelpazede elektrikli uygulamalara yönelik özel güç aktarım ve tahrik sistemleri tasarlayıp üretmekte ve özel çözümler için gereken teknik danışmanlık ve uzmanlık konularında üreticilerin güvendiği başvuru noktası gibi hizmet vermektedir. Yenilikçi ve verimli özel çözümler geliştirme çalışmalarını güç aktarma sistemleri konusunda uzman tasarımcılarla yürüten ekiplerimiz, ekipman ve bileşenleri sağlayan tedarikçilerle de yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

 


Downloads

Electromobility Solutions
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.