iVT Expo USA

img
Endüstriyel araçlarda yeni nesil teknolojilerin önde gelen uluslararası fuarı olan iVT Expo'da bizi ziyaret edin! Dünya, endüstriyel araçların çevre üzerindeki etkisinin giderek daha fazla bilincine vardıkça, gelişmiş, sürdürülebilir çözümlere olan ihtiyaç hiç bu kadar büyük olmamıştı. İşte burada devreye giriyoruz - uzmanlardan oluşan ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp aşan son teknoloji elektrik çözümleri geliştirmeye kendini adamıştır. 2023 yılı etkinliğimizde en yeni ve en gelişmiş teknolojilerimizi sergilemekten heyecan duyuyoruz. Arazi araçlarından madencilik ekipmanlarına, traktörlerden vinçlere kadar çözümlerimiz, her türlü endüstriyel ortamda maksimum performans ve verimlilik sağlamak için özel olarak üretilmiştir. Ancak biz sadece en son ürünlerimizi sergilemek için burada değiliz – benzersiz ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan özelleştirilmiş bir çözüm geliştirmek için sizinle işbirliği yapmak istiyoruz. Ekibimiz, uygulamanızı anlamaya ve özel gereksinimlerinizi karşılayan bir çözüm geliştirmeye kendini adamıştır. Birlikte, endüstriyel araçlar için daha iyi, daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeye yardımcı olabiliriz.

Downloads

E-mobility
Other files

Product Range Catalogue- Mobile
Catalogues

Brochure Mining Industry
Catalogues

Brochure Agriculture & Forestry
Catalogues

Solutions for Earth Moving Machines
Catalogues

Solutions for Road Construction
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Uygulamalar
İlgili
Sektörler