Palet, tekerlek ve kesme ünitesi tahrik sistemleri

Soğuk haddeleme makineleri

Ürünler
Palet tahrik sistemleri Tekerlek tahrik sistemleri Kesici tahrikleri
Palet tahrik sistemleri
img

700 CE

Yüksek güç yoğunluklu elektrik motorlarına sahip Bonfiglioli 700CE planet redüktörler özellikle yüksek voltaj hibrit güç aktarım sistemleri için tasarlanmıştır. Uzun yıllardır kırma makinelerinde kullanılan bu sistem, elektrikli tahrik çözümlerinin verimliliğinin somut kanıtıdır. Hem boyutlar hem de verimlilik açısından önemli faydalar sağlayan ve bakım gerektirmeyen entegre bir IPM (dahili sabit mıknatıslı) elektrik motor dahil edilmiştir. Soğutma tipi açısından bakıldığında motor tasarımı esnektir: Hava soğutmalı motorlar içeren 700CE Serisi tahrikler, yaklaşık 60 ton ağırlığında olan ve maks. 3,5 - 4,0 km/sa hıza sahip kırma makineleri ve eleme makinelerinde kurulmak üzere tasarlanmıştır. Sıvı soğutmalı aynı motorları kullanmalarından ötürü, bu çözümlerden bazıları inşaat endüstrisinde diğer yeni nesil arazi tipi paletli makine çeşitlerine de uygulanabilir. Sert zeminlerin söz konusu olduğu dış mekanlarda motor koruma sınıfı IP67'dir. SAHR freninin toplam uzunluğu özellikle bir hidrolik motorun boyutuna yakın olacak şekilde sınırlandırılmıştır.
img

700C Serisi

Bonfiglioli 700C serisi üniteler, herhangi bir paletli araç veya freze makinelerinde kullanılan ürünlere göre daha üstün niteliklere sahiptir. Kompakt, dayanıklı tasarım, yüksek tork ve yük kapasiteleri ve opsiyonel mekanik contalar sayesinde bu çözümler makine için mümkün olan en iyi çözümdür. Tüm ünitelerde arıza güvenlik sistemli el freni bulunup, ünitelerin çoğu kovanlı tip sabit ya da değişken sistemlere sahiptir.
Tekerlek tahrik sistemleri
Kesici tahrikleri

Downloads

Brochure IoT
Other files

Brochure Construction Industry
Catalogues

Solutions for Road Construction
Catalogues

Solutions for Earth Moving Machines
Catalogues

Access & Aerial Platforms
Catalogues

Product Range Catalogue- Mobile
Catalogues

Product Range Catalogue- O&K
Catalogues

Product Range Catalogue-Electromobility Solutions
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.