Başbakan Yardımcısı Peter Pellegrini ve Mayor Karol Janas Slovakya'da Bonfiglioli tesisini ziyaret etti

Slovakya Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Peter Pellegrini ve Povazska Bystrica Belediye Başkanı Karol Janas, Bonfiglioli tesisini ziyaret etti ve Sanayi sektörlerine yönelik Küresel Üretim Müdürü Massimo Birolo, Tesis Müdürü Dusan Randa ve Tesis İnsan Kaynakları Müdürü Gabriela Grebacova tarafından ağırlandı.

Bonfiglioli çalışan ve müdürleri, tesisi ziyaret edip Slovakya'da yıllardır şirket tarafından yapılan yatırım ve girişimleri keşfetme imkanı bulan Başbakan Yardımcısı ve Belediye Başkanı ile tanışma fırsatı yakaladılar.

Devam etmekte olan tesis büyütme süreci, şirketin tesisi Ağır Hizmet Tipi ürünlerin üretilmesine yönelik uzmanlık merkezi haline dönüştürmek istediğini göstermektedir. Doğru teknolojiyle birleşen yüksek değere sahip beceriler, Bonfiglioli'nin dünya genelindeki müşterileri memnun etmesi için gerekli gücü sağlar.

Bugün tesis 11.000 m2'den fazla üretim alanı ve 4 ürün grubunun (S300, VF, ACFS, HD) montajını yapan 60.000 metrekarelik alanı kapsayıp 250 kişiye istihdam sağlamaktadır. Katma değer, kalite ve esneklik artışı için üretimde masif ve kanallı şaftların (IH dahil), helis dişli ve pinyon şaftlarının kendi bünyesinde işlenmesi amacıyla ilave 8.000 metrekare dahil edilerek tesis genişletildi. Ayrıca iç lojistik ve montaj gruplarını içeren üretim sistemi, birinci sınıf üretim standartlarına uygun olarak yeniden canlandırılacaktır.

#Bonfigliolislovakia #manufacturing #viceminister