Müşterilerimize en iyisini garanti ediyoruz

Bonfiglioli, distribütörlerin sertifikasyonunda yenilikçi bir adım atarak TÜV sertifikasyonunu devreye soktu

Kullanıma hazır ürün ve satış sonrası hizmetlerde dünya genelinde 550’yi aşkın ortağa sahip olan endüstriyel dağıtım faaliyeti, her zaman, Bonfiglioli’nin işletme modelinin temel yapı taşlarından biri ve müşterilere daha iyi hizmet sunulmasını sağlayacak kurumsal bir yapı olarak öne çıkmıştır.

Bonfiglioli’nin en kalifiye işletme ortakları olarak BEST (Bonfiglioli Mükemmel Hizmet Ekibi) distribütörleri, zengin ürün ve bileşen stokları ve teknik uzmanlıkları sayesinde müşterilerin ihtiyaçlarını en kısa zamanda gidermek üzere çok geniş yelpazedeki ürünleri çok kısa bir süre içinde bir araya getirebilmektedir. BEST, müşterilerimizin günlük ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılarken çeşitli alanlarda destek sunuyor. Yeni kurulan şirketlerin desteklenmesi, lojistik ve operasyonel destek, odaklı eğitim olanakları, ticari danışmanlık ve satış sonrası destek, bu hizmetler arasında bulunuyor.

2019 yılında BEST distribütörleriyle birlikte bir adım daha ileriye gitmeye karar veren Bonfiglioli, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için TÜV İtalya ile sertifikasyon alanında benzersiz bir işbirliğine gitti.

TÜV İtalya tarafından verilen sertifikalar, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar BEST sertifikalı distribütörlere başvuran Bonfiglioli müşterilerine aynı üstün hizmetin sunulmasını güvence altına alıyor. Ürün ve hizmetler, Bonfiglioli’nin kalite, çevre koruma, güvenlik ve etik alanlarındaki kurallarıyla mükemmel bir uyum içinde tedarik ediliyor. 

TÜV İtalya, sertifikasyon, denetleme, test ve eğitim alanında faaliyet gösteren bağımsız bir kuruluştur ve kalite, enerji, çevre ve güvenlik alanlarında sertifikasyon hizmeti sunmaktadır. Kuruluşun, ölçülebilir ve tekrar edilebilir göstergelere dayanan denetim faaliyetleri, sertifika almak isteyenlerin yetkinliğinin ve kalitesinin doğru bir şekilde değerlendirilmesini sağlamaktadır.