600F Serisi

ELECTRIC ELECTRIC


Belgeleri İndirin

600F Serisi

Bonfiglioli, birinci sınıf malzeme elleçleme araçları için entegre yüksek performanslı elektrik motorlu ve düşük bakım gerektiren fren sistemleri bulunan yüksek verimli ve sessiz çalışan planet redüktörler ve tahrikler sunmaktadır. Tipik uygulamalar için 3 ve 4 tekerlekli karşı ağırlıklı forklift ve yer destek teçhizatı mevcuttur. Bonfiglioli elektrikli gü. aktarımları fabrikada eksiksiz bir şekilde test edilir ve düşük enerji tüketimini garanti eder. Dolayısıyla bu da daha uzun pil işletim süreleri, geniş bakım aralıkları ve düşük mülkiyet maliyeti anlamına gelir. Bonfiglioli 600F Serisi tahrikler, araçta bulunan tekerlek sayısına göre aks veya dümenleme birimlerine bağlı olarak bir dizi etkin dümenleme sistemleri ile tamamlanmıştır.

Teknik özellikler


Tork aralığı
26,552 … 159,313 in-lb

TORK ARALIĞI DETAYI

Tork aralığı
3.000 ... 18.000 Nm

Tahvil oranları
26 ... 42

Giriş hızı
En fazla 5.500 dev./dak.

Teknik özellikler

  • Ana seçenekler
    Yay uygulamalı hidrolik ayırmalı park freni
    Tekerleği sökmeye gerek kalmadan veya yağ damlaması olmadan çekme işlemi için mekanik serbest bırakma

Downloads

Product Range Catalogue-Electromobility Solutions
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.