Rölanti dümenleme sistemleri ve çekme sistemi

Forkliftler

Ürünler
Çekme sistemleri
Çekme sistemleri
img

600D Serisi

Bonfiglioli; binek otomobilleri, ticari araçlar ve dağıtım kamyonları gibi tüm elektrik ve akü ile çalışan araçlar için elektrik motorlarıyla birleştirilmiş çok yönlü ve düşük gürültülü tahrikler sunmaktadır. Optimize, düşük dişli boşluklu helisel dişliler ve yüksek hızlı rulmanlar sayesinde bu çözüm, daha fazla enerji tasarruflu kullanım ve daha uzun pil ömrü sağlar. Bonfiglioli'nin kapsamlı süreç uzmanlığıyla geliştirilen alüminyum dökümler sayesinde Bonfiglioli 600D Serisi tahrikler son derece hafiftir. 600D tahrikleri, araç üreticilerinin brüt araç ağırlığı üzerindeki en zorlu kısıtlamaları bile karşılamalarını sağlamaktadır. Araç OEM’lerine komple güç aktarımı sağlamak için bir dizi elektrik motoru, invertör ve uyumlu mekanik bağlantılar ve şaftlarla birleştirilir.
img

600F Serisi

Bonfiglioli, birinci sınıf malzeme elleçleme araçları için entegre yüksek performanslı elektrik motorlu ve düşük bakım gerektiren fren sistemleri bulunan yüksek verimli ve sessiz çalışan planet redüktörler ve tahrikler sunmaktadır. Tipik uygulamalar için 3 ve 4 tekerlekli karşı ağırlıklı forklift ve yer destek teçhizatı mevcuttur. Bonfiglioli elektrikli gü. aktarımları fabrikada eksiksiz bir şekilde test edilir ve düşük enerji tüketimini garanti eder. Dolayısıyla bu da daha uzun pil işletim süreleri, geniş bakım aralıkları ve düşük mülkiyet maliyeti anlamına gelir. Bonfiglioli 600F Serisi tahrikler, araçta bulunan tekerlek sayısına göre aks veya dümenleme birimlerine bağlı olarak bir dizi etkin dümenleme sistemleri ile tamamlanmıştır.

Downloads

Product Range Catalogue-Electromobility Solutions
Catalogues

Brochure Solutions for Warehouse & Material handling
Catalogues

Product Range Catalogue- Mechatronic Drives & Solutions
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.