İntralojistik

Günümüzde intralojistik daha önce hiç olmadığı kadar önemlidir. Otomatik depolama sistemlerinden mağaza araçlarına kadar tüm bu makineler malzemelerin sorunsuz şekilde aktarılmasında son derece önemlidir.
Özel uygulamalara yönelik sistem entegrasyonu ve eksiksiz çözümler üretmekte yılların getirdiği tecrübeye sahip Bonfiglioli, müşterilerini malzeme taşıma, ulaşım ve saklama teknolojisinde büyütmek için destekleyecek doğru ürünler sağlamaktadır. Verimlilik, güvenilirlik, esneklik, yükleme kapasitesi ve çevre uyumluluğu Bonfiglioli ürün grubunun temel özellikleridir.

 


Downloads

Product Range Catalogue-Electromobility Solutions
Catalogues

Brochure Solutions for Warehouse & Material handling
Catalogues

Product Range Catalogue- Mechatronic Drives & Solutions
Catalogues

Teknik belgeleri indirin

Aşağıdaki dosyaları indirmek için şimdi kaydolun


Gizlilik bilgilendirmesini okuduktan sonra:
aşağıdaki ilgili kutuyu işaretleyerek, otomatik iletişim araçları (e-posta) ve geleneksel iletişim araçları (örneğin operatör telefon araması) ile yürütülen promosyonlu satış girişimleri, ticaret fuar ve etkinlikleri, haber bültenleri hakkında pazarlama ve reklam amaçlı olarak ya da pazar araştırması ve istatistiksel araştırmalar için (isim, doğum yeri ve tarihi, vergi kodu, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi) Şirkete iletişim verilerimi işleme izni veriyorum.

corporatemkt@bonfiglioli.com adresine yazarak gelecekte pazarlama bildirimlerine yönelik Şirkete verdiğim izin beyanını istediğim zaman iptal edebilirim

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.