Palet tahrik sistemleri

Ürünler
Palet tahrik sistemleri
Palet tahrik sistemleri
img

700 CE

Yüksek güç yoğunluklu elektrik motorlarına sahip Bonfiglioli 700CE planet redüktörler özellikle yüksek voltaj hibrit güç aktarım sistemleri için tasarlanmıştır. Uzun yıllardır kırma makinelerinde kullanılan bu sistem, elektrikli tahrik çözümlerinin verimliliğinin somut kanıtıdır. Hem boyutlar hem de verimlilik açısından önemli faydalar sağlayan ve bakım gerektirmeyen entegre bir IPM (dahili sabit mıknatıslı) elektrik motor dahil edilmiştir. Soğutma tipi açısından bakıldığında motor tasarımı esnektir: Hava soğutmalı motorlar içeren 700CE Serisi tahrikler, yaklaşık 60 ton ağırlığında olan ve maks. 3,5 - 4,0 km/sa hıza sahip kırma makineleri ve eleme makinelerinde kurulmak üzere tasarlanmıştır. Sıvı soğutmalı aynı motorları kullanmalarından ötürü, bu çözümlerden bazıları inşaat endüstrisinde diğer yeni nesil arazi tipi paletli makine çeşitlerine de uygulanabilir. Sert zeminlerin söz konusu olduğu dış mekanlarda motor koruma sınıfı IP67'dir. SAHR freninin toplam uzunluğu özellikle bir hidrolik motorun boyutuna yakın olacak şekilde sınırlandırılmıştır.
img

700C Serisi

Bonfiglioli 700C serisi üniteler, herhangi bir paletli araç veya freze makinelerinde kullanılan ürünlere göre daha üstün niteliklere sahiptir. Kompakt, dayanıklı tasarım, yüksek tork ve yük kapasiteleri ve opsiyonel mekanik contalar sayesinde bu çözümler makine için mümkün olan en iyi çözümdür. Tüm ünitelerde arıza güvenlik sistemli el freni bulunup, ünitelerin çoğu kovanlı tip sabit ya da değişken sistemlere sahiptir.
img

F Serisi

F Serisi, herhangi bir paletli araç ve freze makineleri için biçilmiş kaftandır. Kompakt, dayanıklı tasarım, yüksek tork ve yük kapasiteleri ve opsiyonel mekanik contalar sayesinde bu çözümler bu makineler için mümkün olan en iyi çözümdür. Tüm ünitelerde arıza güvenlik sistemli el freni bulunup, ünitelerin çoğu kovanlı tip sabit ya da değişken sistemlere sahiptir. Talep üzerine her boyut için farklı disangajman sistemleri mevcuttur.