Palet tahrik sistemleri

Ürünler
Palet tahrik sistemleri
Palet tahrik sistemleri
img

700CK Serisi

Son derece kompakt, hafif, verimli ve sorunsuz işleyen 700CK Serisi palet tahrikleri, Kayaba işbirliği ile geliştirilen entegre eksenel pistonlu hidrolik motorlarla çalışır.
img

700C Serisi

Bonfiglioli 700C serisi üniteler, herhangi bir paletli araç veya freze makinelerinde kullanılan ürünlere göre daha üstün niteliklere sahiptir. Kompakt, dayanıklı tasarım, yüksek tork ve yük kapasiteleri ve opsiyonel mekanik contalar sayesinde bu çözümler makine için mümkün olan en iyi çözümdür. Tüm ünitelerde arıza güvenlik sistemli el freni bulunup, ünitelerin çoğu kovanlı tip sabit ya da değişken sistemlere sahiptir.
img

FR Serisi

FP Serisi, tüm paletli araç, büyük ekskavatörler ve freze makineleri için biçilmiş kaftandır. Kompakt, dayanıklı tasarım, yüksek tork ve yük kapasiteleri ve opsiyonel mekanik contalar sayesinde bu çözümler makine için mümkün olan en iyi çözümdür. Tüm ünitelerde arıza güvenlik sistemli el freni bulunup, ünitelerin çoğu kovanlı tip sabit ya da değişken sistemlere sahiptir. Talep üzerine her boyut için farklı disangajman sistemleri mevcuttur.
img

F Serisi

F Serisi, herhangi bir paletli araç ve freze makineleri için biçilmiş kaftandır. Kompakt, dayanıklı tasarım, yüksek tork ve yük kapasiteleri ve opsiyonel mekanik contalar sayesinde bu çözümler bu makineler için mümkün olan en iyi çözümdür. Tüm ünitelerde arıza güvenlik sistemli el freni bulunup, ünitelerin çoğu kovanlı tip sabit ya da değişken sistemlere sahiptir. Talep üzerine her boyut için farklı disangajman sistemleri mevcuttur.