"Hindistan'da olma zamanı": Bonfiglioli, Hindistan güç transmisyonu sektöründe en önemli oyuncu

8 Mart tarihinde Milano'da Milano Finanza tarafından verilen "Hindistan'da olma zamanı" konferansında baş konuşmacı olarak Sonia Bonfiglioli engin tecrübesiyle dikkat çekti.

Bonfiglioli bugün Hindistan'da faaliyet gösteren en önemli İtalyan şirketlerinden bir tanesidir. Ülkede 20 yıllık geçmişiyle Bonfiglioli, sektöründeki en önemli oyuncu haline geldi. Yuvarlak masanın da gösterdiği gibi, Hindistan'da İtalyan ürünlerine en büyük talep güç transmisyonu sektöründen gelmektedir.

Aslında bu ürünler, ihraç edilen toplam mekanik ürünlerin yaklaşık %47,1'ini oluşturmaktadır. Bonfiglioli Hindistan'da dördüncüsü yakında açılmak üzere şu anda üç fabrikada üretim yaparak, yerel piyasadan gelen taleplere hızlı ve bölgesel standartlara tamamen uyumlu bir şekilde yanıt verebilmektedir. Dolayısıyla tüm uygulamalarda en üst düzey performans garanti edilmektedir. Sonia Bonfiglioli'nin belirttiğine göre "Bu fabrikalar, üretim kapasitesi ve tasarım yetenekleri dünyanın diğer bölgelerinde sürdürdüğümüz faaliyetlerle bütünleşen Hindistan üretim tesislerine yöneliktir". "Hindistan büyük geleceği olan bir ülkedir ancak sunulan fırsatları elde edebilmek için şirketlerin ülkedeki farklılıkları anlayıp takdir etmesi gerekmektedir." Sonia Bonfiglioli konuşmasını şu sözlerle sonlandırdı "Bununla birlikte doğru yaklaşım belirlendiğinde başarı hem uzun süreli hem de karlı olacaktır."