Uyarı: tarayıcınız güncel olmayabilir
Bu sitedeki özellikleri en iyi şekilde kullanmak için tarayıcınızı güncelleyin
Flotasyon
Flotasyon hücresi çözümleri
Flotasyon hücreleri, temel olarak bir çarkın su/malzeme çözeltisini yüksek hızda döndürdüğü büyük tanklardan oluşmaktadır. Özel kimyasal reaktif maddelerin kullanılması ve çözeltiye hava eklenmesi cevherin sıvıdan ayrıştırılmasını kolaylaştıracaktır.
Bu uygulama için Bonfiglioli daha fazla rulmana sahip sarmal konik veya paralel şaftlı redüktör motorları sunmaktadır. Çıkış yapılandırmaları genellikle şaft üzerindeki makine çarkına direnç göstermek üzere güçlendirilmiş rulmanlardır. Bazı modellerde, malzemenin sudan ayrılma oranını en üst düzeye çıkarmak üzere makinenin yüksek basınçlı hava enjeksiyonuna ihtiyacı olabilir. Bu durumda, Bonfiglioli, çıkış şaftında geçirgen bir delik yer alan ve boru bağlantısı için üstünde özel bir arayüz bulunan redüktör sağlar.
HDO'lar genellikle kayışlı transmisyonlarla tahrik edilirken, HDP'ler doğrudan volant muhafazalı motora bağlıdır. Bağımsız soğutma üniteleri genellikle daha büyük makinelere takılır. Kuru kuyu, yaygın olarak talep edilen bir özelliktir.

Ürünler

Other Applications

Kaydır

İndir Belgeler

Brochure Mining Industry

tr

Brochure Water Treatment

tr

Product Range DISCRETE MANUFACTURING & PROCESS INDUSTRIES D&P

tr

Product Range Catalogue- Mechatronic Drives & Solutions

tr

Brochure Heavy Duty

tr
Bize ulaşın YUKARI
Uyarı :
siteyi çalıştırmak için tarayıcınızda javascript'i etkinleştirmeniz gerekir