Uyarı: tarayıcınız güncel olmayabilir
Bu sitedeki özellikleri en iyi şekilde kullanmak için tarayıcınızı güncelleyin

Çevresel koruma ve etkin enerji yönetiminin yanı sıra kalite, sağlık ve işyerinde güvenlik Bonfiglioli’de bizim için esastır. Bu esas, özellikle sosyal, çevresel ve enerji sürdürülebilirliği temel konularına ilişkin olarak Grubumuza ait temel ilkeler ve değerlere uygundur. Bu nedenle, ekibimiz, malzemeler ve tedarikçilere ilişkin tasarım, seçim ve satın alma sürecinden ömrünü tamamlayan aşamaların yönetimine ve sürdürülebilir işyerleri oluşturulmasına kadar üretim zincirinde önemli rol oynayan tüm işletmeyere saygı duyulan değer zincirimizin tamamı boyunca söz konusu unsurları sürekli olarak iyileştirmeyi taahhüt etmektedir.

Ürünlerimiz 7 uluslararası sertifikasyon kapsamına girerken, Bonfiglioli yönetim sistemleri ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, ISO 50001: 2018 ve ISO 45001: 2018 sertifikalıdır. Sorumluluk, mükemmellik ve sürekli iyileştirme, bizi müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin tercih edilen ortağı haline getiren temel unsurlardır.

Kalite

Bonfiglioli kendisini en yüksek iş ahlakı ve kalite standartlarına ulaşmaya adamıştır. Bu standartlar Bonfiglioli Kalite Yönetim Sistemi'nde belgelendirilmiştir.

Ürünlerimiz, müşterilerimiz için değer oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Sektörde kalite açısından bir ölçüt oluşturan etkili tasarım ve üretim ile ürün ve hizmet tedarikine yönelik canla başla çalışmaktayız.

Tanımlı prosedür ve talimatlara dayanan Bonfiglioli Kalite Yönetim Sistemi, sadece ürün ve proseslerimizin süregelen kalitesini korumak için değil, aynı zamanda sürekli gelişim sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Bonfiglioli ayrıca müşteri odağını ana hedef olarak belirleyen bir Kalite Politikası uygulamaktadır. Kalite Politikası kuruluşun her düzeyinde amaç ve hedef belirlemek ve bunları uygulamak için kullanılmaktadır. Bu hedeflere ulaşma derecesi, uygun performans göstergeleriyle düzenli olarak ölçülmektedir.

Sağlık ve Güvenlik: Sürdürebilirlik güvenlikle başlar

Kaza ve yaralanmaların önlenmesi, şirketimizin sürdürülebilir stratejisine ait önemli bir unsur ve tüm süreçlerimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Başarılı risk yönetimi çalışanlarımızın ve varlıklarımızın korunması, dolayısıyla güçlenmeye katkıda bulunması açısından son derece önemlidir. 

Çevre: Geleceği inşa etmek için şu ana saygı duyun

onfiglioli'de, daha iyi bir gelecek için şu ana saygı duymanın ve çevre koruma politikalarının benimsenmesinin gerekli olduğuna inanmaktayız.

Şirketimiz, mevcut çevre düzenlemelerine karşı sorumluluk faaliyetlerini ve bu düzenlemeleri uygulamak, kirliliği önlemek, doğal kaynaklarımızı korumak üzere gerekli tüm önlemlerin alınmasına yönelik faaliyetlerini yürütmek için canla başla çalışmaktadır. Yenilikçi enerji üretimi ve çalışma yöntemleri sunan ürünler geliştirerek müşterilerimizin daha sürdürülebilir dünya için katkıda bulunmasına yardımcı olmaktayız.

Bu felsefe, en katı uluslararası kalite ve sürdürülebilirlik standartlarına uygun olarak yaptığımız her şeye uygulanmaktadır.

Endüstriyel dağıtım, her zaman Bonfiglioli’nin iş modelinin temel dayanağı olmuştur ve dünyanın her yerindeki müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için hayati önem taşıyan kurumsal bir varlıktır.    
Özel bir dağıtım politikası sayesinde Bonfiglioli ortaklarına teknik, ticari ve stratejik destek sağlayarak uzun süreli bir ilişki için koşulları belirler ve yerel müşterilere, yüksek kaliteli hizmet sunmak için gerekli tüm araçları sunar.   
65 adet Bonfiglioli Excellence Service Team dağıtımcımız - geniş ürün ve bileşen yelpazesi ve teknik uzmanlık sayesinde - müşterilerinin gereksinimlerini çok kısa sürede karşılamak için çok çeşitli ürünleri bir araya getirebilirler. Başlangıç desteğinden, lojistik ve operasyonel destek, özel eğitim, ticari inceleme ve satış sonrası desteğe kadar, BEST ekibimiz müşterilerinin başarılarıyla günlük bazda ilgilenirler.   
Ayrıca, dağıtım ağımız Bonfiglioli sonsuz vidalı redüktör serisinin kişiselleştirilmiş versiyonlarını sağlamak amacıyla eğitilmiş 32 BEST Easy ortağını ve tüm dünyada kullanıma hazır ürünler ve satış sonrası hizmetler sunan 450'den fazla dağıtımcıyı içerir. Dünya çapında toplam 550 ortak bulunmaktadır.

2019 yılında BEST distribütörleriyle birlikte bir adım daha ileriye gitmeye karar veren Bonfiglioli, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için TÜV İtalya ile sertifikasyon alanında benzersiz bir işbirliğine gitti.

TÜV İtalya tarafından verilen sertifikalar, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar BEST sertifikalı distribütörlere başvuran Bonfiglioli müşterilerine aynı üstün hizmetin sunulmasını güvence altına alıyor. Ürün ve hizmetler, Bonfiglioli’nin kalite, çevre koruma, güvenlik ve etik alanlarındaki kurallarıyla mükemmel bir uyum içinde tedarik ediliyor. 

TÜV İtalya, sertifikasyon, denetleme, test ve eğitim alanında faaliyet gösteren bağımsız bir kuruluştur ve kalite, enerji, çevre ve güvenlik alanlarında sertifikasyon hizmeti sunmaktadır. Kuruluşun, ölçülebilir ve tekrar edilebilir göstergelere dayanan denetim faaliyetleri, sertifika almak isteyenlerin yetkinliğinin ve kalitesinin doğru bir şekilde değerlendirilmesini sağlamaktadır.  
Bize ulaşın YUKARI
Uyarı :
siteyi çalıştırmak için tarayıcınızda javascript'i etkinleştirmeniz gerekir